0
1
1

Туристична агенція "Галінтур"

українською english

Тернопільська обласна агенція з туризму "Галінтур" створена у 1992 році і є однією з перших в Україні.

Адреса центрального офісу була м. Тернопіль, вул.Київська, 2. Для зручності туристів в 2000 році туристична агенція "Галінтур" відкрила інформаційно-консультаційний центр за адресою : м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3.

Основні види діяльності агенції це реалізація путівок для:

  • відпочинку на морі за кордоном у Єгипеті, Туреччині,Чорногорії, Хорватії, Болгарії, Таїланді, Ізраїлі, Греції, ОАЕ, Шрі-Ланці, Сейшельських та Мальдивських островах, Домінікані ...
  • індивідуальних та групових екскурсійних турів за кордон в наступні країни: Польща, Чехія, Угорщина, Німеччина, Австрія, Франція, Голландія, Італія, Румунія, Швейцарія, Словаччина, Фінляндія , Швеція ...
  • дитячого відпочинку по Україні та за кордоном;
  • відпочиноку на морі в Україні: Крим, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях;
  • відпочинку у Карпатах : Славське, Яремче, Ворохта, Буковель, Драгобрат...
  • лікування та відпочинку на курортах Чехії (Карлові Вари, Маріанські Лазнє) та в Україні (Трускавець, Моршин, Східниця), Ізраїлю ...

Туристична фірмаУ 2007 році туристична агенція "Галінтур" стала партнером одного з найбільших туроператорів України з реалізації відпочинкових турів до Єгипту, Туреччини, ОАЕ, Таїланду - компанії "TURTESS TRAVEL" та отримала звання уповноваженої агенції - Turtess Partner. У 2007 та 2008 році нагороджувався дипломами компанії "TURTESS TRAVEL" - Золотий клуб за бездоганне співробітництво та успішну реалізацію туристичного продукту.

Разом з тим Тернопільська обласна агенція туризму "ГАЛІНТУР" є офіційним представником в Тернопільській області фірми "Eurolines" та ЛЬВІВІНТУРТРАНС по бронюванням квитків для проїзду комфортабельними автобусоми ліцензійної рейсової лінії до Італії, Іспанії, Німеччини, Франції.

Для зручності туристів при Тернопільській обласній агенції "Галінтур" працює бюро перекладів.

У 2003 році нагороджена грамотою міського голови Тернополя за сумлінну працю і сприяння розвитку українського туризму.

В 2010 році ТОА "Галінтур" пройшла добровільну перевірку відповідності і отримала право використовувати "ЗНАК ЯКОСТІ" асоціації лідерів турбізнесу України.

Доступні ціни, висока якість обслуговування, багаторічний досвід роботи, індивідуальний підхід до кожного клієнта зроблять Ваш відпочинок незабутнім!