0
1
1

Екзотичні країни

Детальну інформацію про умови поїздки в екзотичны країни дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

 

Домініканська республіка

Домініканська республікаДомініканська Республіка - держава в східній частині острова Гаїті (Карибське море) і на прибережних островах. Західну половину острова займає Гаїті. Столиця - Санто-Домінго. Населення бл. 9 млн чол (за даними на 2007).

Це країна досягнень, включаючи самий древній місто Америки Санто Домінго, найвищу гору в карибському басейні - пік Дуарте, найбільше солоне озеро в світі, в якому мешкають крокодили - озеро Енріко.

Домініканська Республіка - ідеальне місце для відпочинку. Природна гармонія густих тропічних лісів, мальовничих гір, білосніжних пляжів, безкрайніх рівнин і чудових водоспадів як магнітом притягує сюди туристів з усього світу. А якщо до розкішних пейзажів додати неповторний національний колорит, присмачений запальними ритмами пісень і танців, екзотичними шоу і незабутніми пахощами дивовижної кухні, то ваш відпочинок стане воістину унікальним.

Детальніше...
 

Куба

КубаКуба - найбільший за площею і самобутній острів Карибського басейну.

Республіка Куба знаходиться в Карибському морі, між Північною і Південною Америкою і є воротами в Мексиканську затоку. Протяжність острова з западанавосток - 1200км.

Сусідні країни - Гаїті, Ямайка, Флорида, Мексіка.В кубинський архіпелаг входить острів Куба - самий великий у Антильской гряді, острів Хувентуд (о.Молодежі, колишній о. Пінос) і 4195 дрібних островів і острівців. Маючи таку протяжну прибережну смугу, Куба налічує 289 природних пляжів, дарованих природою цієї тропічній країні.

Детальніше...
 

Республіка Мальдіви

МальдівиМальдіви (Республіка Мальдіви) - держава, розташоване на групі атол в Індійському океані, що знаходяться на південь від Індії.

Мальдівська республіка розташована в екваторіальних водах Індійського океану приблизно в 700 км на південний-захід від Шрі-Ланки. Ланцюг з 20 атолів, що складаються з 1192 коралових острівців. Населені трохи більше 200. Острівці ненабагато підносяться над рівнем океану: найвища точка архіпелагу - на південному атолі Адду - 2,4 м. Загальна площа - близько 300 км ?. Столиця Мале - єдине місто і порт архіпелагу - розташована на однойменному атолі. Клімат тропічний, під дією північно-східних мусонів сухий з листопада по березень і під дією південно-західних мусонів дощовий з червня по серпень. Спекотна погода весь рік, температура повітря від 24 до 30 °. Незважаючи на велику кількість опадів, відчувається нестача прісної води. На Мальдівах немає річок і озер. Єдиними джерелами води служать колодязі і резервуари, які заповнюються під час дощів. Вода в колодязях солонувата. На островах ростуть кокосові пальми і банани.

Детальніше...