0
1
1

ЧорногоріяДетальну інформацію про умови поїздки в Чорногорію можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Погода на курортах

Погода в Будві Погода в Которі Погода в Петроваці /div>
 

Про країну

ЧорногоріяЧорогорія називають "перлиною Балкан". Ця невелика країна наче була створена для того, щоб приймати гостей: м'який, рівний клімат, білокам'яні будинки з червоною черепицею, що потопають в яскравої зелені середземноморської природи, усміхнені і доброзичливі жителі. Тепле, сліпуче блакитне море і безліч чудових піщаних пляжів, які вважаються одними з кращих на Адріатиці. Красиві гори, вкриті смарагдовими лісами і особлива, ні з чим незрівнянна атмосфера спокою та гармонії. Чорногорія розташована на Балканському півострові, в найпівденнішій частині Адріатики. Це дивовижний край природної краси і різких контрастів - високих гір, прозорих річок і озер, особливе місце займає узбережжя - 117 км.

 

Детальніше...
 

Геогафія. Природа. Клімат.

ЧорногоріяЧорногорія розташована на Балканському півострові. На сході вона межує з Албанією, на заході - з Боснією і Герцеговиною, на півночі і північному сході - з Сербією.

З півдня її омивають води Адріатичного моря, причому берегова лінія становить приблизно 300 км, з них 73 км - це чудові пляжі.

У північній частині країни знаходяться гори, серед яких варто згадати такі масиви, як Візітор, Дурмітор і Комов. Найвища гірська вершина Чорногорії - гора Боботов Кук, її висота складає 2522 метрів.

 

Детальніше...
 

Курорти, екскурсії

ЧорногоріяБудь-яке місце в Чорногорії несе відбиток багатого минулого країни, яке доповнюється незвичайною красою місцевої флори і чудовими ландшафтами.

Дуже популярні серед гостей Чорногорії екскурсії по стародавніх історичних пам'ятників країни. Зокрема, на узбережжі добре збереглися середньовічні фортеці. А от у Скандарской долині можна оглянути стародавні храми та монастирі, побудовані в цих місцях близько шести століть тому.

Багата Чорногорія і археологічними знахідками. Наприклад, в місті Будва під час будівництва готелю були виявлені давні поховання, де разом з останками знайшли срібні і золоті прикраси, чудові зразки давньої кераміки та багато інших цінних артефактів. Втім, тутешні землі були населені ще за часів Еллади і Стародавнього Риму. Більше того, значна частина існуючих нині міст були засновані саме в античності.

Детальніше...