0
1
1

Чорногорія

Про країну

ЧорногоріяЧорогорія називають "перлиною Балкан". Ця невелика країна наче була створена для того, щоб приймати гостей: м'який, рівний клімат, білокам'яні будинки з червоною черепицею, що потопають в яскравої зелені середземноморської природи, усміхнені і доброзичливі жителі. Тепле, сліпуче блакитне море і безліч чудових піщаних пляжів, які вважаються одними з кращих на Адріатиці. Красиві гори, вкриті смарагдовими лісами і особлива, ні з чим незрівнянна атмосфера спокою та гармонії. Чорногорія розташована на Балканському півострові, в найпівденнішій частині Адріатики. Це дивовижний край природної краси і різких контрастів - високих гір, прозорих річок і озер, особливе місце займає узбережжя - 117 км.

 

Сучасна цивілізація мало змінила вигляд Чорногорії: мальовничі вузькі вулички в середньовічних містах, старовинні церкви і монастирі, древні фортеці і замки в горах - час тут немов застигло. Багату культурно-історичну спадщину країни дійсно вражає уяву.

 

Припаде до душі Чорногорія не лише любителям спокійного пляжного відпочинку, але і прихильникам активних видів відпочинку. Наприклад, крім купання в морі, тут є чудові умови для заняття віндсерфінгом або підводним плаванням. А тих, хто небайдужий до гірських красот, чекають гірськолижні курорти, екскурсії до льодовикових озер, пішохідні прогулянки по каньйонах або сплав на човнах по стрімким гірських річках.