0
1
1

БолгаріяДетальну інформацію про умови поїздки в Болгарію можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Погода на курортах

Погода в Бургасі Погода в Варні
 

Про країну

БолгаріяДержава в Південно-Східній Європі, у східній частині Балканського півострова. Омивається Чорним морем. Межує з Грецією, Туреччиною, Сербією, Македонією та Румунією. Велика частина країни - гірські хребти Стара-Планіна, Средна-Гора, Ріла з горою Мусала (вища точка Балканського півострова, 2925 м), Пірін, Родопи. На Півночі Болгарії - Ніжнедунайская рівнина, в центрі - Казанликська улоговина, південніше - обширна Верхньофракійська низовина. Ліси займають близько третини території, переважно листяні.

Краса, затишок і доброзичливість цієї країни будуть радувати вас завжди - не тільки влітку, але і взимку, і навесні, а також восени. Відвідавши одного разу цю країну, ви обов'язково повернетеся в неї не один раз, тому що світові пам'ятки культури не залишать вас байдужими по відношенню до цієї країни, і її жителям.

 

Геогафія. Природа. Клімат.

БолгаріяУ Болгарії переважають рівнинні і горбисті землі - 70%, а гірські масиви займають лише 30% від усієї території. Із заходу на схід в середній частині республіки простяглася Стара-Планіна (Балканські гори). Найвищою точкою вважається вершина, названа на честь Христо Ботева. Її висота становить 2376 м. На півдні і південному заході країни підносяться гірські масиви: Ріла (найвища на Балканах вершина Мусала - 2925 м), Пірін (Віхрен - 2914 м), Родопи. На півночі розташована найбільша Дунайська горбиста рівнина. У Південній Болгарії розкинулася родюча фракійського рівнина. У Болгарії порівняно багато річок, але лише Дунай судноплавний. Річки - Іскир, Тунджа, Маріца, Янтра та інші - мілководні і використовуються як джерело електроенергії і орошенія.Около 1 / 3 (3,9 млн га в 1987) території країни зайнято лісами, з них приблизно 2 / 3 припадає на листяні породи ( бук, дуб, граб та ін) і 1 / 3 - на хвойні (ялина, сосну, ялицю).

У Болгарії вдало поєднуються сприятливі кліматичні умови, природну родючість грунтів та вікові традиції землеробства, що створює передумови для процвітання сільського господарства.

Загальна протяжність державного кордону - 2245 км, з них 686 км річкова і 378 км морський кордон.

Детальніше...
 

Курорти, екскурсії

БолгаріяОднією з примітних особливостей є те, що в Болгарії немає міст-гігантів (тільки Софія налічує 1,14 мільйону жителів). В основному це середні і невеликі містечка. Найбільшими містами Болгарії є: Русе (190 тисяч жителів), Варна (301 тисяч жителів), Пловдів (344 тис. жителів), Бургас (199 тисяч жителів).

Такі знамениті великі чорноморські здравниці як Сонячний берег, Золоті Піски, Албена, Святі Костянтин та Олена та ін дістали нові прекрасні готелі, або перебудували і підняли до сучасних стандартів якості старі готелі. Звичайно, ціни на тури в такому випадку болгари підняли, але вартість все одно залишається поза конкуренцією по поєднанню ціни та якості сімейного відпочинку з дітьми.

В останні роки в усьому світі набирає популярність відпочинок за принципом all inclusive. І Болгарія не відстає, тут з'явилося багато нових клубних готелів і навіть цілих пляжних курортів, як Еленіте, дюни, Русалка працюють за цією популярною системі обслуговування і харчування - все включено.

Детальніше...