0
1
1

ХорватіяДетальну інформацію про умови поїздки в Хорватію можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Погода на курортах

Погода в Пулі Погода в Ровині Погода в Шибенику
 

Про країну

ХорватіяХорватія знаходиться в північній частині Балканського півострова. Ця маленька країна є одним з найбільш екологічно чистих місць в світі. Хорватські місцеві жителі дуже доброзичливі і позитивно ставляться до туристів. Побувавши на відпочинку в Хорватії туристи дуже позитивно відгукуються про проведений тут часу і планують приїжджати сюди знову і знову.

Це дивна країна з приголомшливою природою. Прекрасні порізані береги Адріатичного моря, мальовничі бухти і острови, чиста вода і багата підводний фауна і флора, соснові ліси, гаї Магнолійові, кипариси, пальми і різноманітні квітучі чагарники додадуть особливу принадність вашим турах до Хорватії. Мальовнича природа і відмінний клімат приваблюють туристів і роблять тури до Хорватії дивною і цікавою пригодою.

Більшість туристів, що відвідують Хорватію, хочуть забезпечити свій відпочинок комфортом. Численні готелі розташовані на території потопаючих в зелені парків і володіють високим рівнем сервісу, а також власними пляжами. Для людей, що віддають перевагу спокійному і комфортному відпочиноку, готелі Хорватії є кращим рішенням. Вони підходять як для відпочинку з родиною, так і для молоді, яка шукає веселощів і розваг. Переважна більшість готелів є двох- або трьохзірковими мають прекрасну зелену територію. Харчування в готелях організовується за принципом шведського столу.

 

Геогафія. Природа. Клімат

ХорватіяКраїна складається з двох частин континентальної, розташованої, головним чином, в басейні річки Сави, і адріатичної, витягнутої вузькою смугою по узбережжю Адріатичного моря. Характерною особливістю адріатичного узбережжя є велике число островів, зазвичай витягнутих паралельно до берега з північного заходу на південний схід. Адріатичне узбережжя Хорватії утворилося в результаті опускання західній частині Балканського півострова і часткового затоплення морем берегових хребтів Динарського нагір'я. Численні острови, звивисті затоки і протоки в поєднанні з середземноморською рослинністю надають узбережжю мальовничий вигляд. 1145 Далматинських островів займають площу близько 2500 км. кв. , з них населені 47. Найбільші - Црес і Крк займають площу більше 405 км. кв., найменші - крихітні скелі посеред моря. На островах розташовані три з восьми національних парків Хорватії - Бріуні, Корнати і Млет. Протяжність морського берега - 5835 кілометрів, з них 1 777 кілометрів - довжина континентального узбережжя, 4058 кілометрів - довжина берегової лінії островів.

 

Детальніше...
 

Курорти, екскурсії

ХорватіяУ країні існує три курортні зони: Пула - півострів Істрія, Спліт - Середня Далмація, Дубровник - Південна Далмація.

Південна Далмація - край гір і численних островів, відомий своїми курортами. Найбільш популярні: Дубровник, Цавтат, Плат, Млинів.

Курорти Середньої Далмації - знамениті Водиця, Шибеник, Прімоштен, Трогір, які славляться дивно красивими пляжами, оточеними сосновими борами.

На півострові Істрія вельми мальовниче узбережжя. Велика кількість соснових борів і виноградників радують відпочиваючих своєю зеленню. Такі курорти як Умаг, Пореч, Ровінь, Пула приваблюють щороку тисячі відпочивальників з різних країн світу.

На північному сході країни переважають густі ліси. Тут знаходяться багаті скупчення мінеральних джерел. У розташованих поблизу термальних курортах, проводять лікування хворих із захворюваннями опорно-рухового апарату.

 

Детальніше...