0
1
1

Хорватія

Курорти, екскурсії

ХорватіяУ країні існує три курортні зони: Пула - півострів Істрія, Спліт - Середня Далмація, Дубровник - Південна Далмація.

Південна Далмація - край гір і численних островів, відомий своїми курортами. Найбільш популярні: Дубровник, Цавтат, Плат, Млинів.

Курорти Середньої Далмації - знамениті Водиця, Шибеник, Прімоштен, Трогір, які славляться дивно красивими пляжами, оточеними сосновими борами.

На півострові Істрія вельми мальовниче узбережжя. Велика кількість соснових борів і виноградників радують відпочиваючих своєю зеленню. Такі курорти як Умаг, Пореч, Ровінь, Пула приваблюють щороку тисячі відпочивальників з різних країн світу.

На північному сході країни переважають густі ліси. Тут знаходяться багаті скупчення мінеральних джерел. У розташованих поблизу термальних курортах, проводять лікування хворих із захворюваннями опорно-рухового апарату.

 

У місті Іванич Град знаходиться центр, що має світову популярність "Нафталан". За допомогою спеціальної нафти в ньому лікують пацієнтів із захворюваннями шкіри, кровоносної і опорно-рухової систем.

 

ХорватіяБереги і затоки Хорватії чудово підходять як для плавання на яхті, так і для сімейного відпочинку на морському березі: спокій затишних апартаментів, відсутність шуму великих міст і забруднення навколишнього середовища від промислових підприємств роблять ці місця улюбленим місцем відвідин екотуристів.

Бол - найбільший туристичний центр на півдні острова. Перш за все, він знаменитий своїми чудовими пляжами - наприклад, «Златни Рат» відомий у всьому світі та ідеально підходить для сімейного відпустки. Пляж усипаний дрібною галькою, пройтися по якій вважається оздоровчою процедурою. Пляжі в Хорватії безкоштовні, однак ціна на оренду парасольок і шезлонгів становить від 2 до 12 доларів на день.

Всі міста та курорти Хорватії - відмінні місця для відпочинку, де ніколи не стоїть проблема з пошуком апартаментів і готелів.

Вибираючи для себе тури до Хорватії, не забудьте про найпопулярніші місця цієї чудесної країни:

  • Загреб;
  • півострів Істрия;
  • Ровинь.

ХорватіяЗагреб - одна з найкрасивіших європейських столиць. Саме там знаходиться кафедральний собор Вознесіння Діви Марії, що входить в сотню найкрасивіших пам'ятників у світі.

Спліт - найбільший хорватське місто на Адріатичному узбережжі. Це діловий, адміністративний і культурний центр країни. Крім того, це морський порт великої важливості, відома здравниця і просто дуже красиве старе місто-пам'ятник культури.

Вибравши тури до Хорватії, ви неодмінно закохаєтесь в цю країну з усім її різноманіттям апартаментів і вілл, ресторанів і кафе, мальовничих парків і пляжів, прозорою водою і найчистішим повітрям. У Хорватії ви знайдете апартаменти на будь-який смак, від шикарних до цілком бюджетних і при цьому дуже затишних. Готелі Хорватії далеко за межами цієї країни славляться комфортабельністю і відмінним сервісом.