0
1
1

ТунісДетальну інформацію про умови поїздки в Туніс можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Погода на курортах

Погода в Монастіре Погода в Суссі
 

Про країну

ТунісДе можна знайти нові враження, відчути смак до життя і придбати гарний настрій? А ще, насолодитися красою природи, пишністю стародавніх пам'ятників, вишукуваннями екзотичної кухні, або ж принадами клімату? Так, ще добре б при цьому мати можливість покрити тіло унікальним засмагою і накупатися на весь рік! Звичайно, здійснити всі ці бажання можна тільки у подорожі. Але де, в якій країні, всі ці вимоги рядового російського туриста можна задовольнити одночасно? Відповідь проста - у Тунісі! Усім цим запитам сповна і якісно, і, що важливо, не запитуючи з туристів візи, відповідає перлина північної Африки - Туніс!

Для здійснення історичних і натуралістичних екскурсій по Тунісу, чудово підходить будь-який час року. Любителям же пляжного відпочинку рекомендується відвідати Туніс в той час, коли в повітрі немає виснажливої жари, а море досить прогрілося. З цієї точки зору, найкращі місяці для відвідування Тунісу - це травень - червень і вересень - жовтень.

Вас чекають красиві пляжі теплого Середземного моря, підводне плавання і численні культурні багатства, що дісталися від стародавніх цивілізацій - пунічної, римської, арабської і західної. Туніс - це африканська країна, але більш європеїзована, ніж Єгипет.

 

Геогафія. Природа. Клімат.

ТунісТуніс омивається на півночі і на сході Середземним морем. Він оточений горами Атласу і пустелею Сахара. Протока шириною 120 кілометрів відділяє Туніс на півночі від Сицилії. Середня висота гір - 700 метрів, а найвища вершина Шамба - 1544 метри.

Узбережжя Тунісу тягнеться більш ніж на 1000 кілометрів. Більшу його частину займають пляжі. Прибережні дюни розташовуються в північній і північно-східній частині країни. Найбільш населені і жваві райони узбережжя знаходяться на сході - від Хаммамета до острова Джерба, тут же розміщуються і основні туристичні споруди. Від Хаммамета до Суса йдуть пляжі з білим песком.На півночі Тунісу, на узбережжі, що йде від Бізерти до Табарки, краєвид більш дикий. Там пляжі перемежовуються скелями. Узбережжя в районі Табарки називається Кораловим, це царство підводного полювання та рибної ловлі.

Детальніше...
 

Курорти, екскурсії


ТунісТуніс дарує чудову можливість поєднати пляжний відпочинок з оглядом культурних та історичних пам'яток, якими так багата ця невелика африканська країна. Неможливо не згадати і про SPA-курортах, де бажаючі поправити здоров'я і повернути молодість зможуть втілити свої мрії в реальність.

Туніс, що займає стратегічно вигідне територіальне положення, завжди привертав до себе увагу розвинених цивілізацій. Фінікійці, римляни, вандали, візантійці, араби, турки-османи і французи відзначилися тут, залишивши історичні пам'ятники свого перебування. Численні пам'ятки, серед яких кілька відомих археологічних комплексів, постійно привертають увагу туристів. На першому місці серед них по праву знаходиться знаменитий Карфаген, небезуспішно свого часу воював з Великим Римом!

Детальніше...