0
1
1

ТайландДетальну інформацію про умови поїздки в Тайланд можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Пошук туру
Інформація про країну на сайті партнера

Погода на курортах

Погода в Бангкоці Погода в Крабі Погода в Патайї
 

Про країну

ТайландУ Південно-східній Азії, на півострові Індокитай, знаходиться Тайланд - країна, візит в яку називають «вояжем в Рай». Країна пропонує чарівну комбінацію краси природи, дружелюбності місцевих жителів, багатого культурної спадщини, вишуканої кухні, розкішних курортних зон. Завдяки центральному положенню в Південно-Східній Азії і найбільшою серед країн регіону протяжності з півночі на південь, Таїланд має найрізноманітніший в Південно-Східній Азії клімат, тому врожаї основних культур збираються кілька разів на рік, а туристичний сезон «перетікає» з одних кліматичних зон в інші, роблячи Таїланд одним з небагатьох у світі цілорічних туристичних центрів. Ліси займають 10% території країни: на півночі тропічні листяні, у більш вологих південних районах - вічнозелені тропічні. Місцеві визначні пам'ятки, такі як стародавні храми, королівські палаци і музеї справлять незабутнє враження навіть на найбільш вибагливих мандрівників.

Детальніше...
 

Геогафія. Природа. Клімат.

ТайландКраїну, омивається хвилями Південно-Китайського і Адаманского морів, на півночі і заході покривають зелені пагорби і гірські ланцюги. Схід зайнятий високим плато, в центрі і на півдні - рівнина, що перетворюється біля узбережжя в ланцюг прекрасних піщаних пляжів. Клімат в Таїланді тропічний. З листопада по лютий країна у владі пасат, і погода стає теплою і сухою. Температура коливається від +20 вночі до +30 вдень. З березня по травень настає жарке літо. Температура досягає +35 і піднімається вище. Проте в травні головує над погодою мусон, і починається сезон дощів, який триває до кінця жовтня. На півдні зливи та грози починаються в березні і не припиняються до січня. Найкращий час для поїздки в Таїланд - з грудня по березень.

Детальніше...
 

Курорти, екскурсії

ТайландТуристи вже давно облюбували Паттаю, втім, як і острів Пхукет, які славляться свої найчистішими пляжами, кришталево блакитним морем і незайманий природою. Також відмінним рішенням буде відвідування острова Ко Чанг, він розташований всього лише в 340 км. від Столиці, тому заодно можна організувати прекрасну екскурсію та до Бангкока. Не дивлячись на суперечливі відомості, стосовно найбільшого міста країни. Ми, все ж таки радимо відвідати цей прекрасний мегаполіс. Цілком прийнятні тури з гідом, проте не менш привабливі й самостійні поїздки, які забарвлення Ваш відпочинок і додадуть йому особливого колориту. Ко Чанг приваблює туристів чудовим м'яким кліматом. Ще одна туристична «Мекка» - острів Самуї, він знаходиться трохи далі від Бангкока, але це не повинно бентежити туриста, прибулого в Тайланд, відпочинок якого полягає в насолоді природними красотами. На Самуї Вас чекають водоспади, дивовижної краси ландшафти і звичайно, ж комфортабельні пляжі. Упорядкована інфраструктура і безліч готелів високого класу визначили популярність Самуї серед іноземців.

Детальніше...