0
1
1

Тайланд

Про країну

ТайландУ Південно-східній Азії, на півострові Індокитай, знаходиться Тайланд - країна, візит в яку називають «вояжем в Рай». Країна пропонує чарівну комбінацію краси природи, дружелюбності місцевих жителів, багатого культурної спадщини, вишуканої кухні, розкішних курортних зон. Завдяки центральному положенню в Південно-Східній Азії і найбільшою серед країн регіону протяжності з півночі на південь, Таїланд має найрізноманітніший в Південно-Східній Азії клімат, тому врожаї основних культур збираються кілька разів на рік, а туристичний сезон «перетікає» з одних кліматичних зон в інші, роблячи Таїланд одним з небагатьох у світі цілорічних туристичних центрів. Ліси займають 10% території країни: на півночі тропічні листяні, у більш вологих південних районах - вічнозелені тропічні. Місцеві визначні пам'ятки, такі як стародавні храми, королівські палаци і музеї справлять незабутнє враження навіть на найбільш вибагливих мандрівників.

Після повернення щасливчики ще довго згадують яскраві дні, проведені в цьому незвичайному краю. Казкової краси природа, чисті пляжі, прекрасний сервіс в готелях, безліч цікавих визначних пам'яток і доброзичливе ставлення до туристів - ось далеко не повний список переваг, які залучають мандрівників в цей край.

 

Таїланд, або країна посмішок, - це дивна і екзотична країна, де традиції і високі технології перебувають в ідеальній гармонії. Семиповерховий супермаркет стільникових телефонів може легко сусідити з древнім храмом 500-а річної давності. Таїланд є одним з найпопулярніших туристичних місць в світі, основна причина популярності криється в його різноманітті.

Тайський народ дружелюбно настроєний до туристів, У Тайланді добре розвинені тарнспортние комунікації, переміщення усередині країни, від провінції до провінції, не викличе складнощів і великих витрат.