0
1
1

Індія (ГОА)Детальну інформацію про умови поїздки в Індію можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Пошук туру
Інформація про країну на сайті партнера

Погода на курортах

Погода в Агрі Погода в Гоа Погода в Делі
 

Про країну

ІндіяІндія є однією з найстаріших цивілізацій світу. Її історія налічує більше 5000 років. Індія розташована в Південній Азії і займає площу більше 3 млн. кв.км, омивається на заході водами Аравійського моря і Бенгальської затоки на сході, і межує з Бангладеш, Бірмою, Бутаном, Китаєм, Непалом і Пакистаном. Країні також належить ряд островів. По території країни протікають дві великі річки: Інд і Ганг.

Індія - країна незвичайної краси, непередаваних відтінків фарб і контрастів. Запашний аромат квітів і сандалового пахощів, незбагненна краса і велич гірських вершин Гімалаїв, нескінченні пляжі і ласкаві смарагдові води океану, стародавні храми і традиції, буйство торгових вулиць і сучасність - все це загадкова країна Індія. Сама назва цієї країни вже розбурхує нашу уяву казковою таємничістю, могутнім виглядом махараджей, величавістю гордих слонів і тигрів. Якщо Ви цікавитеся історією, легендарні палаци, храми, фортеці і мечеті не залишать Вас байдужими.

Цінителі культури зможуть насолодитися заворожливими музичними і танцювальними уявленнями.

Любителів активного відпочинку чекають захоплюючі спуски по бурхливих річках, походи в гори, польоти на дельтаплані, сафарі по пустелі та інші пригоди.

 

Геогафія. Природа. Клімат.

ІндіяІндія - величезна країна південній частині Азії, розташована на півострові Індостан між верхів'ями річок системи Інду в Пенджабі на Заході і річковою системою Гангу на Сході. Вона межує з Пакистаном на північно-заході, Китаєм, Непалом і Бутаном на півночі і Бангладеш і М'янмою на сході. З півдня Індії омиває Індійський океан, а біля північного узбережжя Індії знаходиться острів Шрі-Ланка. Рельєф Індії дуже різноманітний - від рівнин на Півдні Індії, до льодовиків на півночі, в Гімалаях, і від пустельних районів Заходу, до тропічних лісів на Сході. Протяжність Індії з півночі на південь складає близько 3220 км, а зі сходу на захід - 2930 км. Сухопутний кордон Індії дорівнює 15200 км, а морська - 6083 км. Висота над рівнем моря варіюється від 0 до 8598 метрів. Вища точка - гора Капчспюпга. Індія займає територію площею 3287263 кв. км, хоча ця цифра є не зовсім точною, тому що деякі ділянки кордону оскаржуються Китаєм і Пакистаном. Індія сьома за площею країна світу.

Детальніше...
 

Курорти, екскурсії

ІндіяЧудовий штат Гоа розташований на півдні прекрасної країни Індії. Берегова лінія тягнеться на 110 км. Гоа найвідоміше місце пляжного відпочинку в Індії. Цей штат достатньо сильно відрізняється від решти частин Індії. Тут своя особлива культура, а прекрасні пляжі і безліч визначних пам'яток ваблять сюди тисячі туристів з різних кінців світу.

Вся берегова лінія Гоа ділиться на різні пляжі. Пляжі, на яких проводяться веселі дискотеки - це Бага і Калангут. Решта пляжів, близько шести штук, найбільш спокійні, а пляжі під назвою Агонда і Палолем - вважаються дикими.

І вдень і вночі, в Гоа вирує життя. Тут безліч ресторанів, які пропонують відмінні блюда, а так само багато можливостей для нічних розваг.

Штат Гоа володіє прекрасною природою. Чого тут тільки немає, і прекрасні водопади, і мангрові зарості, чудові острови і приголомшливої краси озера.

Детальніше...