0
1
1

Корисна інформація

Медичний контроль в аеропортах

ЛітакВ аеропортах держав можуть перевіряти туристів на інфекційні захворювання.

У деяких аеропортах для виявлення людей, хворих на інфекційні хвороби, використовуються термокамери, чутливі до підвищеної температури тіла. Туристи, що прибули, перед проходженням паспортного та митного контролю проходять через ці камери, слідуючи за вказівниками , починаючи зі входу до терміналу. Ця процедура застосовується Управлінням аеропорту та Дирекцією з контролю над станом здоров'я аеропорту, оскільки підвищена температура тіла може бути одним із симптомів заразної хвороби.

Детальніше...
 

Інструкція про перевезенню ручної поклажі

Увага! Нові правила з перевезення ручної поклажі.

Вступили в дію нові правила ЄС щодо заходів безпеки, які діють на території всіх міжнародних аеропортів.

Перед реєстрацією:

  • Усі контейнери з рідиною, обсяг яких перевищує 100мл, повинні бути здані в багаж.
Детальніше...
 

Поради туристам , що подорожують автобусами

Поради туристам Щоб Вам було комфортно у Вашому будинку на колесах - радимо взяти в дорогу:
Зручний одяг, що не мнеться.
Плед. Взуття на низькому каблуці. Можна взяти вовняні шкарпетки або капці, щоб ноги відпочивали після тривалих екскурсій. Захисні окуляри, що не пропускають світло, і беруші.

Парасолька на випадок негоди або легкий плащ-дощовик. 
Надувну подушку під голову (або просто маленьку подушечку). Її можна купити в спортивних магазинах або в Європі в магазинчиках на стоянках.
Продукти харчування тривалого зберігання (розчинні супи, чіпси, горіхи, шоколад, вакуумну нарізку), чай, кава в пакетиках.

Детальніше...
 

Аптечка туриста

Аптечка туристаРекомендуємо перед поїздкою сформувати «Аптечку туриста». У цьому випадку під час подорожі Ви зможете надати собі оперативну допомогу при легких нездужаннях. Вам не доведеться в незнайомій країні витрачати час на пошуки пунктів продажу лікарських засобів і вирішувати проблему, як розтлумачити продавцеві назву ліків, що у його країні носить зовсім іншу назву. При формуванні аптечки в першу чергу користуйтеся рекомендаціями Вашого лікаря (якщо такі є).

Відбирайте в аптечку медикаменти тільки з діючим строком придатності, у заводському впакуванні із прикладеною інструкцією. Рекомендуємо мати лікарські засоби, бажано такі, що Ви вже застосовували, для наступних можливих обставин:

Детальніше...
 

Як не обпектися на "горящих путівках"

Горящі путівкиВ милому серцю словосполученню «горящий тур» приховано немало підводного каміння. Успіх подорожі за такою путівкою – питання везіння, тому що «горящий тур» не передбачує серйозних обов’язків перед клієнтами. Інколи, але досить рідко, по низькій ціні продають дійсно непоганий тур — і ви насправді маєте можливість відпочити, придбавши поїздку вдвоє дешевше. Але! Мало імовірно, що це станеться в розпал сезону, особливо якщо річ йде про популярний курорт. В такий час місця в гарних готелях розпродаються дуже швидко, з бажаючих зупинитися в них навіть вишиковуються черги. Тому, якщо хтось і відмовиться від поїздки, тур фірма завжди запропонує цей тур будь-кому з своїх клієнтів, не занижуючи ціну ні на долар.

Детальніше...
 

Поради туристу: з посмішкою, але серйозно

Поради туристуЯкщо в будь-якій зі східноєвропейських столиць ви почуєте звернення до себе на російській мові ("Здорово, земляк! Ты откуда? Какими судьбами, братан?"), тоді не потрібно поспішати відкривати обійми й підтверджувати свою приналежність до колишнього радянського народу. Скоріш за все, до вас звернулися російськомовні здирники, які поспішають з'ясувати, чи ви зрозумієте їхні подальші вимоги про здачу всіх ваших грошей на підтримку "голодуючої в чеських (польських, угорських) тюрмах братви".

Необхідно вести себе так, як персонаж Нікуліна у фільмі "Діамантова рука". Або виголосити декілька фраз на мові країни перебування. Переважно це буває достатньо, щоб голодуючі бандити відчепилися.

Детальніше...
 

Корисні поради туристам

Поради туристуКлючі від номера не носіть з собою, а залишайте на "рецепції", за його наявності чи відсутності будуть знати в номері Ви чи ні. Якщо в день виїзду Ваш літак заплановано на післяобіденний час і Ви до 12 години не здали ключ на рецепцію , пам”я тайте , при виселенні у Вас можуть вимагати доплату за проживання і ніякі пояснення , що Ви не користувались номером . А просто забули здати ключ не допоможуть.

Топлес, тобто засмагати без верху купальника, в деяких країнах ( наприклад в Арабських еміратах ,Єгипті ) заборонено. Поцікавтесь у гіда які правила країни і даного готелю і дотримуйтесьїх. При злісних порушеннях можуть навіть заарештувати.

Детальніше...
 

Умови страхування туристів СК "Еталон"

СК ЕталонТуртесс Тревел вже довгий час успішно працює зі СК «Еталон». Будь-які туристичні пакети, складені нашою компанією, несуть в собі обов'язкове медичне страхування здоров'я, з яким Ви можете бути впевнені якщо виникне небезпека страховій ситуації у Вас завжди буде мед. допомогу. Страхова компанія «Еталон» є одним з лідерів на українському ринку страхування туристів, яка пропонує унікальні ексклюзивні програми комплексного страхування подорожуючих за межі країни постійного проживання за програмою "Еталон-Тур"

Комплексне страхування подорожуючих за межі країни постійного проживання за програмою "Еталон-Тур" спрямоване на надання громадянам України допомоги за кордоном за такими напрямками:

Детальніше...