0
1
1

ІзраїльДетальну інформацію про умови поїздки в Ізраїль можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Пошук туру
Інформація про країну на сайті партнера

Погода на курортах

Погода в Тель-Авіві
 

Про країну

ІзраїльІзраїль - держава на Близькому Сході, на східному узбережжі Середземного моря. Межує з Ліваном, Сирією, Йорданією, Єгиптом.

Ізраїль відкриває для туриста поістині невичерпні можливості для відпочинку! Знайомство з масою визначних пам'яток, прогулянки по парках приголомшливої краси, відвідування історичних, архітектурних пам'яток і християнських святинь, безтурботне пляжне проведення часу або лікування на курортах - все це чекає мандрівника в Ізраїлі, колиски кількох релігій і цивілізацій.

Ця країна не залишить байдужим жодного мандрівника: любитель дайвінгу, поціновувачу стародавніх артефактів, людині, просто бажаючій поніжитися на чудовому пляжі - кожен знайде в Ізраїлі те, про що буде згадувати ще довго і з задоволенням. Величезна кількість туристів з різних точок світу щороку відвідує цю країну. Ще б пак, адже за пару тижнів Ви зможете побувати на узбережжі двох морів, своїми очима побачити руїни древніх міст, оглянути дивовижні архітектурні пам'ятники.

Крім культурних і історичних пам'ятників, туристів у країну приваблюють унікальні природні умови Мертвого моря, найсучасніші курорти Середземного та Червоного морів.

 

Геогафія. Природа. Клімат.

ІзраїльІзраїль - досить невелика держава, розташоване на південно-заході Азії. Омивається Середземним і Червоним морями. Найбільша річка - Йордан, джерелом прісної води є озеро Кинерет. Незважаючи на невелику територію (близько 27 000 кв. Км), рельєф Ізраїлю відрізняється різноманіттям: у цій країні є долини, пустелі і гори. Гори знаходяться на кордоні з Ліваном і Сирією (висота гірського масиву Хермон, або Еш-Шейх, 2224 м); великі озера: найбільше і унікальне солоне озеро - Мертве море, розташоване в найглибшій на планеті наземної западині Гхор з абсолютною відміткою 395 м нижче рівня моря; прісне озеро Кинерет. На території Ізраїлю розташовується обширна пустеля Негев і одна з найбільших річок Близького Сходу - Йордан. Спільні кордони з Єгиптом, Сирією, Йорданією і Ліваном.

Клімат субтропічний, що обумовлює багатство флори і фауни. Опадів мало, влітку відчувається нестача прісної води. У середньому раз на рік випадає сніг, на горі Хермон він лежить майже всю зиму. Зима досить прохолодна, але температура води в морях зазвичай не падає нижче +18. Зима в прибережних районах м'якше, а спекотне літо (серпень - пік спеки) легше переноситься в гірських областях. У Мертвому морі можна купатися цілий рік.

Найкращий час для поїздки - з жовтня по квітень. З цього періоду краще виключити січень - зазвичай це дощовий прохолодний місяць. Влітку дуже жарко для повноцінного відпочинку. У Середземному морі краща температура води в квітні та жовтні, в Червоному - круглий рік вода підходить для купання.

 

Курорти, екскурсії

ІзраїльЄрусалим - це найдавніший і відомий місто Ізраїлю. Тут зібрані святині трьох релігій. Християнин може відвідати Храм Гробу Господнього, церква Святої Анни, Скорботний шлях, мусульманин - мечеть Аль-Акса, Кипат аСела, іудеї - Стіну Плачу, гору Сіон. Єрусалим сповнений унікальних стародавніх будівель і музеїв. Все місто, як на долоні, можна побачити з Маслінічной гори, прекрасний вид відкривається і з гори Скопус. У Єрусалимі розташована будівля парламенту, Національне кладовище, Єврейський університет. Пам'ятки Єрусалима можна перераховувати нескінченно - краще побачити краси мегаполісу своїми очима.

Тель-Авів - молоде місто (заснований в 1909 р.), який є центром розваг, ділової активності і торгівлі. Древніх визначних пам'яток практично немає. Це сучасний адміністративний центр, в якому багато шикарних готелів, гарні пляжі і безліч нічних клубів, ресторанів, атракціонів. Спочатку був передмістям Яффи.

Детальніше...
 

Паломницькі тури