0
1
1

Паломницькі тури

Перлина Середземномор'я

Ізраїль

День1

Прибуття в аеропорт Києва / Одеси за 2 години до вильоту. Зустріч в аеропорту Бен Гуріон. Переїзд в Тель-Авів/Нетанію/Бат-Ям, реєстрація в готелі. Відпочинок на Середземному морі.

День 2

Сніданок в готелі.

Оглядова екскурсія по маршруту «Тель-Авів/Яффо/Музей алмазів»:

Тель-Авів. Стародавнє місто-порт Яффо. Відвідування музею Діамантів і виставкового залу Ізраїльського Діамантового Центру.

Ця екскурсія починається з відвідин одного з найдавніших міст-портів усього світу - Яффо (пішохідна екскурсія), де ми відвідаємо церква Петра, пройдемося по старим і вузьких вулицях, що носять назви знаків зодіаку, помилуємося прекрасним видом на Середземне море і Тель-Авів.

Яффо походить від івритського слова «яфа» - «красива». Яффо в різні періоди належав єгиптянам, филистимлянам, євреям, персам, фінікійцям, римлянам, грекам - і кожен народ залишив свій слід в історії міста.

Далі екскурсія починається безпосередньо по самому Тель-Авіву. Якщо Єрусалим вважається душею Ізраїлю, то Тель Авів - це його серце, що працює і пашить життям 24 години на добу. Тель-Авів, або дослівно з івриту "пагорб весни", є економічним і культурним центром країни. Відвідаємо ми і музей Алмазної Біржі, де за допомогою інтерактивного туру дізнаємося про те, як зароджуються, видобуваються і обробляються прекрасні і чарівні з усіх каменів - алмази.

Увечері повернення в готель.

День 3

Сніданок в готелі.

Екскурсія «Галілея Християнська і Назарет».

Під час екскурсії відвідуються:

Назарет - Церква Благовіщення, побудована на тому самому місці, де, за переказами, раніше був дім Йосипа і Марії.

Табха - церква Дива множення хлібів і риб.

Гора Блаженств, яка названа так тому, що саме тут вимовив Ісус свою гірську проповідь, в якій кожна її частина починалася зі слова Блаженні.

Капернаум.Упомінается в Новому Завіті як рідне місто апостолів Петра, Андрія, Івана і Якова. Ісус Христос проповідував у синагозі Капернауму і зробив в цьому місті багато чудес.

Обмивання в річці Йордан - місце хрещення Ісуса.

Повернення в готель.

День 4

Вільний день. Відпочинок та купання на Середземному Морі.

День 5

Вільний день. Відпочинок та купання на Середземному Морі.

День 6

Сніданок в готелі. Переїзд до Єрусалиму.

Сьогодні вас чекає незабутній день. Сходження в Святе місто!

Єрусалим, столиця Ізраїлю, єдине місто світу, у якого більше сімдесяти назв, місто, зображений на стародавніх картах в центрі світу і зберігає своє особливе місце в серцях людей.

Поряд з найважливішими історичними та археологічними об'єктами, цінителі культури, мистецтва, театру, музики, архітектури та вишуканої кухні зможуть знайти в Єрусалимі багато цікавого, дивного і існує лише тут.

Екскурсія по маршруту «Єрусалим - місто 3-х релігій», в якій відвідуються наступні місця: Гора Сіон, гробниця царя Давида і Світлиця Тайної Вечері, Старе місто, Стіна Плачу, Панорама Єрусалиму, Хресний шлях "Віа де Лороза", Храм Гробу Господнього .

Увечері повернення в готель.

День 7

Вільний день. Відпочинок та купання на Середземному Морі.

День 8

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Трансфер в аеропорт. Початок реєстрації за 3 години до вильоту.

Переліт до Києва / Одеси.

 

У вартість туру входить:

  • авіапереліт Київ / Одеса - Тель-Авів - Київ / Одеса;
  • страховий поліс;
  • проживання у готелях категорії 3 * або 4 * в залежності від програми;
  • харчування (сніданок + вечеря) або сніданком в залежності від програми;
  • трансфери;
  • екскурсії: Єрусалим, галілея Християнська, річка Йордан, Назарет і околиці; входи в вищевказані пам'ятки