0
1
1

ФінляндіяДетальну інформацію про умови поїздки в Фінляндію можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Погода на курортах

Погода в Кіттіля Погода в Ювяскюле
 

Про країну

ФінляндіяФінляндія, Фінляндська Республіка, держава на півночі Європи. Його північна частина знаходиться за Північним полярним колом. На заході Фінляндія межує зі Швецією, на півночі - з Норвегією, на сході - з Росією. Морські кордони країни проходять по Фінській затоці на півдні і Ботнічеському - на заході. Площа країни 338145 кв. км. Населення 5 млн. 250 тис. чоловік (за оцінкою на 2009). Найбільша протяжність країни з півночі на південь 1160 км, максимальна ширина - 540 км. Загальна довжина берегової лінії 1070 км. Біля берегів Фінляндії знаходяться ок. 180 тис. невеликих островів.

Фінляндія - країна великих лісів і численних озер, ультрасучасних будівель і стародавніх замків. Ліси складають її основне багатство, їх називають «зеленим золотом Фінляндії». Фінляндія славиться досягненнями в галузі архітектури і промислового дизайну. Будучи одним з наймолодших держав Європи, Фінляндія проте накопичила багаті культурні традиції.

Фінляндію часто відносять до групи скандинавських країн, з якими вона підтримує тісні зв'язки. Після 700-річного шведського панування вона відійшла до Росії в 1809, отримавши статус Великого князівства Фінляндського. У грудні 1917 Фінляндія проголосила незалежність. З кінця Другої світової війни і до 1991 вона була пов'язана з СРСР міцними економічними узами. Після розпаду СРСР в 1991 Фінляндія переорієнтувалася на встановлення більш тісних зв'язків із Західною Європою. З 1995 Фінляндія - член Європейського союзу.

 

Геогафія. Природа. Клімат.

ФінлядніяТериторія Фінляндії в основному низинна, переважає горбисто-моренна рівнина з виходами скельних порід - «облизані» льодовиком баранячими лобами і кучерявим скелями. На півночі і північному сході країни розташовані низько-горья і піднесені гряди середньої вис. 300-400 м. На крайньому північному заході - невеликий відріг Скандинавських гір з вищою точкою країни - горою Халти (1328 м).

Клімат помірний, перехідний від морського до континентального. Середня температура липня від +17 ° С на півдні до +14 ° С на півночі; січня відповідно від -3 до -14 ° С. Опадів випадає 400-700 мм в рік. Взимку повсюдно стійкий сніговий покрив. Характерна густа мережа коротких і повноводних річок з численними порогами і водоспадами. Ок. 60 тис. озер займають 8% території країни. Вони неглибокі (в середньому 7 м), часто витягнуті з північного заходу на південний схід - у напрямку руху древніх льодовиків; з'єднані між собою протоками і утворюють великі водні системи - Сайма, Пяйянне, Інарі і ін У річках і озерах багато риби : лосось, сиг, сом, судак, щука, лящ, окунь.

Детальніше...
 

Курорти, екскурсії

ФінландіяУ Фінляндії добре в будь-який час року. Влітку особливо популярний відпочинок в численних затишних котеджах. Взимку мільйони людей зі всього світу з'їжджаються до Фінляндії для того, щоб виконати свою дитячу мрію - побачити Санта-Клауса і провести Різдво у справжній казці.

Дітям у Фінляндії теж не буде нудно. Маленьких відвідувачів чекають численні аквапарки, музеї і парки розваг. Нема в світі такої дитини (як, втім, і дорослого), якого залишить байдужим зустріч з мумі-тролями або наукові чудеса дитячого центру "Еврика".

Любителі активного зимового відпочинку вже давно оцінили гірськолижні курорти Фінляндії. Рівень сервісу і якість обслуговування тут нітрохи не поступається ні Швейцарії, ні Франції, ні Австрії. А таких пригод як сафарі на собаках, катання на північних оленях або подорож на снігоходах, Ви не знайдете більше ні в одній країні світу.

Детальніше...