0
1
1

Відпочинок на Півдні України

Повний перелік варіантів відпочинку на півдні України можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Погода на курортах
Погода Миколаїві » Україна Погода Одесі » Україна Погода в Херсоне » Украина
 

Відпочинок на Чорному морі

Чорне мореКуди ж поїхати у відпустку, щоб добре відпочити? Ми пропонуємо відпочинок на Чорному морі!

Курорт КОБЛЕВО розташований на Чорноморському узбережжі Миколаївської області України в 4-х км від міжміського траси Одеса - Миколаїв (50 км від Одеси, 80 км від Миколаєва), і являє собою сукупність близько 60-ти пансіонатів і баз відпочинку з різним ступенем зручностей, розтягнутих смугою вздовж моря на 6 км, і здатних одночасно прийняти 15-17 тис. відпочиваючих. Приватний, житловий і промисловий сектори в курортній зоні відпочинку КОБЛЕВО відсутні.

Лазурне - перлина Чорноморського узбережжя Херсонської області Потенціал курортних зон Херсонського Чорноморського узбережжя тільки починає розкриватися. Як гриби після дощу, виростають акуратні приватні пансіонати, що пропонують з кожним роком все більш широкий вибір умов для відпочинку біля моря. Невпізнанно змінюються маленькі приморські селища, перетворюючись на курортні городки. Дикі пляжі поступово цивілізують і ось вже доглянуті набережні заманюють приїжджих туристів яскравими пляжними парасольками, музикою і смачними запахами кафе, барів і ресторанів, вогнями нічних атракціонів, стрип-барів і дискотек. Тут немає гір і печер, як у Криму, але є те ж Чорне море, величезні паркові зони крупних пансіонатів, цілюще повітря, кілометри широких піщаних пляжів і чиста морська вода.

 

База відпочинку "Нептун-2"

Адреса: Миколаївська обл., Коблево (Молдавська зона) – ббаза відпочинку, розташована в Молдавській зоні курорту Коблево за 350м від моря.

база відпочинку Тетянабаза відпочинку Тетянабаза відпочинку Тетянабаза відпочинку Тетяна

Детальніше...
 

База відпочинку "Флуєраш"

Адреса: Миколаївська обл., Коблево (Молдавська зона) – база відпочинку, розташована в Молдавській зоні курорту Коблево за 350м від моря.

база відпочинку Тетянабаза відпочинку Тетянабаза відпочинку Тетянабаза відпочинку Тетяна

Детальніше...
 

База відпочинку "Комета"

Адреса: Миколаївська обл., Коблево – база відпочинку в Миколаївській зоні курорту Коблево, в 250м від моря.

база відпочинку Кометабаза відпочинку Кометабаза відпочинку Кометабаза відпочинку Комета

Детальніше...
 

База відпочинку "Надєжда"

Адреса: Миколаївська обл., Коблево – база відпочинку в Миколаївській зоні курорту Коблево, розташована за 200м від пляжу.

База відпочинку НадєждаБаза відпочинку НадєждаБаза відпочинку НадєждаБаза відпочинку Надєжда

Детальніше...
 

База відпочинку «Тетяна»

Адреса: Миколаївська обл., Коблево – база відпочинку в Миколаївській зоні курорту Коблево, розташована за 250м від моря.

база відпочинку Тетянабаза відпочинку Тетянабаза відпочинку Тетянабаза відпочинку Тетяна

Детальніше...