0
1
1

АвстріяДетальну інформацію про умови поїздки в Австрію можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Погода на курортах

Погода в Майрхофені Погода в Заальбах Погода в Капруні
 

Про країну

АвстріяАвстрія - країна, в якій дивним чином переплелися практично всі європейські культури. Австрія розташована в самому центрі Європи, що і вплинуло на її культурну багатоликість. Багато століть Австрія грала важливу роль в історії континенту. Саме тому сучасна Австрія так багатолика і своєрідна, і туристи з багатьох країн з великим задоволенням проводять свій відпочинок в Австрії.

Австрія складається з дев'яти федеральних земель - Бургенланд, Каринтія, Нижня Австрія, Верхня Австрія, Зальцбург, Штирія, Тіроль і місто Відень. Всі місці вони складають одну країну, але разом з тим разюче відрізняються один від одного своєю культурою, природою, традиціями і звичаями.

Велику частину території Австрії займають Альпійські гори, порослі густими лісами і вкриті снігами. Австрія відома своїми зеленими долинами, глибокими гірськими озерами і стрімкими річками. Головна річка країни - Дунай.

Одним з найголовніших переваг відпочинку в Австрії є його цілий рік. Туризм в Австрії - це і активний зимовий відпочинок, і всілякі екскурсії, і музичні фестивалі, і літні курорти на численних озерах.

Літо ідеально підходить для огляду визначних пам'яток, а зимові Альпи пропонують великі можливості для гірськолижного спорту. Національні парки Австрії - одні з кращих в Європі. Нойзидлер, Зеє-Зеевінкель, Ноккскіе гори, Донау-Ауен, Тайаталь Калькальпен - ці парки вражають своєю природою і красою, вони завжди повні туристів.

 

Геогафія. Природа. Клімат.

АвстріяАвстрія граничить зі Швейцарією і Ліхтенштейном на заході; з Німеччиною і Чехією на півночі; зі Словаччиною та Угорщиною на сході; зі Словенією та Італією на півдні.

Основна територія Австрії розташована в басейні Дунаю, крайній захід відноситься до басейну Рейну. Дунай тече по Австрії протягом 350 км. Найбільші його притоки: Інн (з Зальцахом), Енс, Драва і Морава. Гірські річки відрізняються крутим падінням, швидкою течією, володіють значними енергоресурсами. Для них характерний альпійський режим стоку з літньою повінню і різко вираженою зимова межень.

В Австрії близько 580 озер, головним чином льодовикового походження. Їх особливо багато в північних передгір'ях Альп (Аттер, Траун та ін.) На кордоні з Німеччиною і Швейцарією - велике Боденське озеро (всього - 538,5 км2), на кордоні з Угорщиною - озеро Нейзідлер-Зе (156,9 км2, австрійська частина - 135 км2).

Детальніше...
 

Курорти, екскурсії

АвстріяГірськолижні курорти Австрії по праву вважаються одними з кращих в Європі. В Австрії розташовані десятки гірськолижних курортів, здатних задовольнити навіть найвимогливіший вибір, тут можна знайти всі види трас, спокійні схили для новачків і екстримальні - для справжніх профі. Недарма туризм, і гірськолижний відпочинок зокрема, є однією з основних статей національного доходу Австрії.

Найзнаменитіші гірськолижні курорти Австрії - це Заальбах, Ішгль, Капрун, Майрхофен, Целль ам Зее. Ішгль по праву вважаються найкращим гірськолижним курортом не тільки в Австрії, але й у всій Європі. Всі курорти мають відмінно розвинену інфраструктуру і високий рівень комфортності.

Лех вважається самим модним і престижним курортом у вищих прошарках суспільства. Своєрідний мікроклімат, що забезпечує прекрасний стан сніжного покриву протягом усього сезону, найвищий рівень сервісу комфортабельних готелів і всієї гірськолижної інфраструктури принесли Леху славу одного із кращих курортів у світі.

Детальніше...