0
1
1

ПольщаДетальну інформацію про умови поїздки в Польщу можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Погода на курортах

Погода в Закопане Погода в Віслі
 

Про країну

ПольщаПольща - це країна, яка завжди полонила своєю багатою історією, пам'ятками старовини, культурними досягненнями, живописними ландшафтами, і перш за все гостинністю і дружелюбністю жителів. Тих, хто хотів би провести в Польщі відпустку, чекають пляжі на Балтійському узбережжі, клуби вітрильного спорту на поозер'ях, курортні місцевості у польських горах, цікаві маршрути для пішохідних і велосипедних екскурсій, кінні клуби, відмінні умови для полювання.

У Польщі організовується все більше виставок, конгресів, ділових зустрічей. Польські міста пишаються чудовими історичними пам'ятниками - свідоцтвом зіткнення різних напрямків західної і східної культур. Кожен з міст заслуговує особливої уваги; познайомтеся з ними, навіть якщо приїдете лише на уікенд, Ви зможете взяти участь у багатьох культурних і розважальних заходах.

Детальніше...
 

Геогафія. Природа. Клімат.

ПольщаСучасні кордони Польщі визначилися по закінченню 2 світової війни. Їх довжина скоротилася майже на 2000 км в порівнянні з довоєнними (1939 г).

На 31 грудня 1945 року територія Польщі становила 311,7 тис. кв.км., а до війни - 208,9 тис.кв.км. До складу Польщі увійшли "приєднані землі" - 100,9 тис.кв.км. і 1,9 тис.кв.км. - Територія колишнього Вільного міста Гданська.

Сьогоднішня територія Польщі складає 312 685 кв.км.

Загальна протяжність кордонів становила в 1947 році 3566 км., З них кордон з Німеччиною - 456 км, з Чехословаччиною - 1292 км, з СРСР - 1321 км, решта - 497 км - морський кордон. Сьогодні довжина кордонів становить 3582 км, з них морських - 528 км.

Детальніше...
 

Курорти, екскурсії

ПольщаГірськолижні курорти Польщі - це одне з найбільш привабливих пропозицій для любителів активного зимового відпочинку, включає гірськолижний спорт та інші види. Відразу кілька гірських систем - Татри, Західні Карпати, Судети і Бескиди, різноманітність гірських рельєфів, унікальні природні ландшафти, чисте гірське повітря з ароматами хвойних лісів і прекрасний клімат - вони принесуть однакове задоволення як професійним спортсменам, так і початківцям любителям, навіть найменшим з них. Відмінні лижні та гірськолижні траси зі стабільного якості сніговим покривом, сучасні, в достатку, підйомники, що працюють з раннього ранку і до пізньої ночі, високоякісне, але за доступними цінами, гірськолижне спорядження, висококваліфіковані, зі знанням російської мови лижні інструктори ... Можна довго перераховувати гідності , якими володіють гірськолижні курорти Польщі, але кращим критерієм оцінки буде, все ж, особистий досвід.

Детальніше...