0
1
1

ГреціяДетальну інформацію про умови поїздки в Грецію можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Погода на курортах

Погода в Афінах Погода в Іракліоні
 

Про країну

ГреціяЗгідно з Конституцією Греція є республікою з парламентською формою правління. Глава держави - презідент.Століца Греції - древнє місто Афіни.

У Греції проживає приблизно 11 млн. чоловік, з них 95% - греки. Решта жителів - це албанці, турки, македонці, вірмени та росіяни.

Державна мова - грецький. Але багато хто тут непогано володіють англійською, французькою або італійською мовами. В окремих магазинах та готелях персонал знає російську мову.

Приблизно 90% жителів Греції є православними християнами. Крім того, за Конституцією православ'я зведено в ранг державної релігії.

Греція має парламентську форму правління. Главою уряду є прем'єр-міністр. Глава держави - президент, що обирається парламентом строком на 5 років.

Греція - це місце, де кожна п'ядь землі дихає тисячолітньою історією. Це країна щедрого південного сонця, золотистих пляжів і блакитного моря, чудових виноградників і вічнозелених маслинових гаїв, снігових гір і стародавніх пам'ятників, привітних жителів і ясного неба ... Це земля, де оживають давньогрецькі міфи, а минуле переплітається з сьогоденням. У Греції зародилася антична цивілізація, досягнення якої до цих пір викликають захоплення і вважаються еталоном для нині живучих. Прадавня й вічно юна Греція ...

 

Геогафія. Природа. Клімат.

ГреціяГреція знаходиться в південній частині Балканського півострова. Крім того, до неї входить ряд остовів: Крит, Родос, Лесбос і інші. На півночі Греція межує з Македонією і Болгарією, на північному-заході - з Албанією, на північному сході - з Туреччиною. Країну омиває відразу три моря: Середземне (на півдні), Іонічне (на заході) і Егейське (на сході).

Клімат Греції можна охарактеризувати, як середземноморський. Найтепліші місяці в Греції - це липень і серпень. Жарче всього тут у липні місяці: вдень повітря прогрівається в середньому до +30 градусів. Сезон дощів у Греції припадає на листопад-січень. Купальний сезон зазвичай починається в травні, коли температура води в морі досягає +19.

 

Курорти, екскурсії

ГреціяЯкщо ви віддаєте перевагу пляжний відпочинок, то в Греції представлений широкий вибір першокласних морських курортів. Якому з них віддати перевагу, залежить тільки від вас. Якщо виберете північну Грецію, то основні місця відпочинку знаходяться на півострові Халкідікі. При виборі туру обов'язково розгляньте такі курорти як Кассандра, Ситонія і Афон, з мальовничими краєвидами, затишними бухтами і чудовими піщаними пляжами.

Якщо хочете відпочити на півдні Греції, то Ви можете купити тур на самий відомий грецький курорт у цьому регіоні - Лутракі, в 80 км від Афін. Тут можна не тільки позасмагати або викупатися в теплому морі, але і відмінно провести час у різних розважальних закладах, яких тут чимало.

Якщо вам більше до душі спокійний відпочинок, далеко від гучних місць, то вибирайте пляжі одного з островів: Евіі, Криту, Корфу, Родосу. Тури на грецькі острови найбільш популярні серед туристів. Курорти Криту, Родосу або Корфу більше підходять для відпочинку з дітьми. Тут розташувалися численні готелі високого рівня з розвинутою інфраструктурою.

Детальніше...