0
1
1

Греція

Курорти, екскурсії

ГреціяЯкщо ви віддаєте перевагу пляжний відпочинок, то в Греції представлений широкий вибір першокласних морських курортів. Якому з них віддати перевагу, залежить тільки від вас. Якщо виберете північну Грецію, то основні місця відпочинку знаходяться на півострові Халкідікі. При виборі туру обов'язково розгляньте такі курорти як Кассандра, Ситонія і Афон, з мальовничими краєвидами, затишними бухтами і чудовими піщаними пляжами.

Якщо хочете відпочити на півдні Греції, то Ви можете купити тур на самий відомий грецький курорт у цьому регіоні - Лутракі, в 80 км від Афін. Тут можна не тільки позасмагати або викупатися в теплому морі, але і відмінно провести час у різних розважальних закладах, яких тут чимало.

Якщо вам більше до душі спокійний відпочинок, далеко від гучних місць, то вибирайте пляжі одного з островів: Евіі, Криту, Корфу, Родосу. Тури на грецькі острови найбільш популярні серед туристів. Курорти Криту, Родосу або Корфу більше підходять для відпочинку з дітьми. Тут розташувалися численні готелі високого рівня з розвинутою інфраструктурою.

ГреціяГреція справжній рай для шанувальників підводного плавання. Крім унікальних підводних гротів і химерних коралових рифів, ви зможете побачити і обстежити місця корабельних аварій. У тутешніх водах до сих пір лежать останки сотень античних судів.

 

ГреціяУ Греції щорічно організовуються екскурсійні тури з відвідуванням всіх основних визначних пам'яток. Бажано поєднати екскурсійний тур з по Греції з пляжним відпочинком на одному з численних курортів. Обов'язково варто відвідати Афіни - місто, існуюча не одне тисячоліття. Тут античні руїни перемежовуються з візантійськими храмами і сучасними будівлями. Сама головна визначна пам'ятка Афін, звичайно, Акрополь, на території якого можна побачити чудовий храм Парфенон, а також храм Ніки Аптерос, театр Діоніса - найперший театр Еллади ...

Афіни знамениті і своїм історичним центром Плака, площею агорою (колишнім культурним і політичним центром за часів античності), численними музеями.

А може, ви вирішите оглянути Олімпію, де кожні чотири роки впродовж століть проводилися Олімпійські Ігри. Або, можливо, вас притягнуть Мікени, Пелопонесскімі місто і фортеця, центр найдавнішої Мікенськой цивілізації, на території якого знаходяться палац і гробниця царя Агамемнона.