0
1
1

ОАЕДетальну інформацію про умови поїздки в ОАЕ можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Пошук туру
Інформація про країну на сайті партнера

Погода на курортах

Погода в Дубаї
 

Про країну

ОАЕНа північно - східному узбережжі Аравійського півострова, на стику перського та Оманської заток, розташоване невелика, але затишна і сучасна держава - Об'єднані Арабські Емірати.

Об'єднані Арабські Емірати представляють собою федерацію, що складається з семи еміратів: Абу-Дабі, Дубаї, Шарджа, Аджман, Умм аль Кувейн, Рас аль Хайма і Фуджейра. Держава розташована в Південно-Західній Азії, на східному узбережжі Аравійського півострова. На півночі країна омивається Перською затокою, на сході - Оманської затоки. Об'єднані Арабські Емірати межують з Катаром на північно-заході, Султанатом Оман на сході і Саудівською Аравією на півдні.

Детальніше...
 

Геогафія. Природа. Клімат.

ОАЕОб'єднані Арабські Емірати представляють собою федерацію, що складається з семи еміратів: Абу-Дабі, Дубаї, Шарджа, Аджман, Умм аль Кувейн, Рас аль Хайма і Фуджейра. Держава розташована в Південно-Західній Азії, на східному узбережжі Аравійського півострова. На півночі країна омивається Перською затокою, на сході - Оманською затокою. Об'єднані Арабські Емірати межують з Катаром на північно-заході, Султанатом Оман на сході і Саудівською Аравією на півдні.

Невелика територія держави вміщає в себе всю багатоликість природи і різноманітність ландшафту Близькосхідного регіону. Чарівливі пейзажі мовчазної пустелі з її зеленими острівцями оазисів і Зонами Червоних Пєсков, тихими ваді (висохлими гирлами річок) і багатометровими дюнами, плавно переходять у величний вигляд скелястих вершин гірського масиву Аль Хаджар з численними ключовими озерами вулканічного походження і невимовної колірною палітрою каменів. Коралові рифи Кор фака знамениті флорою і фауною підводного світу, а узбережжі Перської затоки славиться золотими пісками та винятковою прозорістю води.

Детальніше...
 

Курорти, екскурсії

ОАЕЧудовий клімат і розкішна природа сонячних Еміратів немов спеціально створені для розслабляючого пляжного відпочинку. Приватні пляжі мають всі готелі, розташовані по береговій лінії. Міські готелі 4 * і 5 * укладають договори з пляжними готелями, куди відпочиваючих відвозить автобус. Якщо ж ви вважали за краще зупинитися в міському готелі меншою зірковості, то можна користуватися або безкоштовним міським пляжем, або ж платним - від готелів до пляжів, як правило, курсують безкоштовні автобуси. Проїзд на таксі (півгодини з найдальшої від узбережжя частині міста) обійдеться вам у 5-8$.

Відпочинок в ОАЕ передбачає не тільки лежання на піску, купання у водах затоки і діяльний шопінг. Тури в країну різноманітні і, як правило, пропонують захоплюючу екскурсійну програму. Об'єднані Арабські Емірати - це унікальна східна країна з неповторним національним колоритом і своїми культурними особливостями.

Детальніше...