0
1
1

ОАЕ

Курорти, екскурсії

ОАЕЧудовий клімат і розкішна природа сонячних Еміратів немов спеціально створені для розслабляючого пляжного відпочинку. Приватні пляжі мають всі готелі, розташовані по береговій лінії. Міські готелі 4 * і 5 * укладають договори з пляжними готелями, куди відпочиваючих відвозить автобус. Якщо ж ви вважали за краще зупинитися в міському готелі меншою зірковості, то можна користуватися або безкоштовним міським пляжем, або ж платним - від готелів до пляжів, як правило, курсують безкоштовні автобуси. Проїзд на таксі (півгодини з найдальшої від узбережжя частині міста) обійдеться вам у 5-8$.

Відпочинок в ОАЕ передбачає не тільки лежання на піску, купання у водах затоки і діяльний шопінг. Тури в країну різноманітні і, як правило, пропонують захоплюючу екскурсійну програму. Об'єднані Арабські Емірати - це унікальна східна країна з неповторним національним колоритом і своїми культурними особливостями.

ОАЕЕкскурсії по містах, огляд стародавніх пам'яток архітектури (екзотика мечетей і розкіш палаців шейхів), відвідування музеїв та художніх галерей, а також необмежені можливості для занять активним відпочинком. Сафарі на джипах по пустелі, морські прогулянки на яхтах та катамаранах, верхова їзда на конях і верблюдах, стрільба з лука, гольф, футбол, теніс. І, безумовно, узбережжя ОАЕ - справжній рай для дайверів, рибалок, любителів глибоководної полювання і підводних екскурсій на затонулі кораблі.

Можна чудово відпочити в аквапарк, в парках атракціонів, відвідати зоопарки або парки дикої природи. Гордістю країни є її парки і сади. До багатьох парки вхід безкоштовний, в інші плата дуже невелика. Практично всі парки мають пляжну зону. Відкрито бувають вже з 8 ранку і закриваються до пізнього вечора.

Найдавніша історія еміратів знайшла віддзеркалення в численних пам'ятниках археології на території ОАЕ, які разом з природними пам'ятками і складають неповторну атмосферу цієї чудесної країни. Кожен емірат приваблює туристів якимись своїми особливостями: пам'ятниками старовини, гарячими джерелами, кораловими островами, сучасними аквапарками і готелями. Дуже красиво океанське узбережжя в Фуджейрі, де неподалік знаходяться гори. Найбільш мальовничими вважаються скелясті околиці фортеці Хатта в двох годинах їзди від Дубая, оазис Аль-Айн і оазис-музей Хілі поблизу Бураймі.

У кожній із столиць еміратів є палаци правителів, старі фортеці. Будівлі мають спеціальні "вітрові башточки" для вентиляції.

Наприклад, в Дубаї - головному економічному центрі країни, їх має старовинний палац шейха Саєда, діда нинішнього правителя. У старій фортеці Аль-Фахіді, збудованій у минулому столітті, знаходиться Музей Дубая. Він містить багату експозицію минулого емірату.