0
1
1

ЄгипетДетальну інформацію про умови поїздки в Єгипет можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Пошук туру
Інформація про країну на сайті партнера

Погода на курортах

Погода в Хургаді Погода в Шарм ель Шейху
 

Про країну

ЄгипетТаємнича культура Великого Єгипту ("Країни Великого Хапі") до цих пір привертає до себе увагу всього людства, а з роками і з розвитком технічного прогресу, який дозволяє більш глибоко проникати в таємниці минулого - все більше і більше. Єгипетська культура викликала подив у гордого своєї цивілізацією вавілонського народу. У єгиптян училися мудрості філософи і вчені Древньої Греції, а великий Рим схилявся перед країною пірамід.

Довгий час величезний період в історії єгипетської культури був невідомий людям. Всі вчені світу ніяк не могли розшифрувати таємничі ієрогліфи. Перші спроби з розшифровки були зроблені ще в далекій давнині, тоді над загадками билися античні філософи, історики та письменники. Римський поет Лукіан, що жив в I столітті нашої ери, брав вирізані на камені зображення і ієрогліфи за якісь магічні знаки і довгий час намагався їх розкрити.

Детальніше...
 

Геогафія. Природа. Клімат.

ЄгипетЄгипет розташований на північному сході Африки і на Синайському півострові. Межує на заході з Лівією, на півдні з Суданом, на сході з Ізраїлем. З півночі територія Єгипту омивається Середземним морем. На карті Єгипет постає як великий чотирикутник (довжина близько 1000 км, ширина - 1200 км) з Синайського півострова на сході. Ніл, довжина якого на єгипетському відрізку дорівнює 1000 км, звиваючись, тече з півдня країни до Каїра, після якого він ділиться на два основних рукави. Один з них впадає в Середземне море в Рашид, другий на 150 км на схід - у Думьят, Безліч відгалужень від основного русла, як природного, так і штучного походження, зрошує північ країни і утворює Дельту Нілу, яка вписується в трикутник, утворений Каїром, Александрією і Порт-Саїдом.

У країни немає природних кордонів на заході і півдні, чим і пояснюється постійна напруженість на кордонах з Ліваном і Суданом. Зате східний кордон Єгипту чітко визначена Червоним морем, а протяжність ділянки кордону Єгипту з Ізраїлем і автономним сектором Газа, що проходить по суші, не перевищує 250 км.

Детальніше...
 

Курорти, екскурсії

ЄгипетСотні мільйонів мандрівників відвідали Єгипет. Відомі дорожні замітки з описом екскурсій по країні математика Евкліда, географа Страбона, Гюстава Флобера та Агати Крісті. Навіть завойовники були підкорені красот цієї країни - Олександр Великий подарував Єгипту Олександрію, а Наполеон був покровителем монастиря Святої Катерини. Історія Єгипту нараховує 7000 років, екскурсіям Єгипту - 4000 років.

Пам'ятники стародавньої культури Єгипту щорічно відвідує величезна кількість туристів. Екскурсії Єгипту - на грандіозні Єгипетські піраміди, до Великого Сфінксу і величним храмам долини Нілу - вражають уяву всіх, хто це побачив.

Серед багатьох місць можна відмітити Хургаду та Шарм ель Шейх.

Детальніше...