0
1
1

Єгипет

Курорти, екскурсії

ЄгипетСотні мільйонів мандрівників відвідали Єгипет. Відомі дорожні замітки з описом екскурсій по країні математика Евкліда, географа Страбона, Гюстава Флобера та Агати Крісті. Навіть завойовники були підкорені красот цієї країни - Олександр Великий подарував Єгипту Олександрію, а Наполеон був покровителем монастиря Святої Катерини. Історія Єгипту нараховує 7000 років, екскурсіям Єгипту - 4000 років.

Пам'ятники стародавньої культури Єгипту щорічно відвідує величезна кількість туристів. Екскурсії Єгипту - на грандіозні Єгипетські піраміди, до Великого Сфінксу і величним храмам долини Нілу - вражають уяву всіх, хто це побачив.

Серед багатьох місць можна відмітити Хургаду та Шарм ель Шейх.

Єгипет

 

Екскурсії з Хургади

  • Таємничий замок "тисяча і одна ніч", розташований на околиці Хургади, приваблює любителів східної екзотики. Вечірнє шоу "Alf Leila wa Leila" у східному замку. Чарівні легенди тисячі й однієї ночі. Джигітовка на арабських скакунів і верблюдах.
  • Коралові острова Червоного моря предмет захоплення багатьох шанувальників дайвінгу, від любителя до професіонала. Всім видаються ласти, трубки і маски і перед Вами постане дивовижна картина підводного світу Червоного моря.
  • Луксор розташований в 700 км від Каїра і в 5 годинах їзди від Хургади. Місто весь час зростає і вже зараз його населення складає близько 1000 тис. осіб. У цьому районі з кінця Середнього царства знаходилася стародавня столиця Єгипту, пізніше названа арабами "містом палаців". На східному березі розташовується храм Рамзеса II, інші великі храми фараонів, і кілька менш відомих.

Екскурсії з Шарм ель Шейху

  • Екскурсія на гору Мойсея з відвідуванням монастиря Св. Катерини неодмінно роблять затемна, щоб першими зустріти світанок. Шлях на гору (вершина знаходиться на висоті 2285 метрів над рівнем моря) неблизький, але й не дуже важкий - ченці вирубали 3 750 сходинок. Згідно переказу, саме на вершині цієї гори Мойсей одержав скрижалі Закону зі знаменитими десятьма заповідями.
  • Захоплююча прогулянка на джипах по пісках Африки. На цій екскурсії вам буде надана унікальна можливість поспілкуватися з справжніми мешканцями єгипетських пустель - бедуїнами, ви зможете прокататися на "кораблях пустелі" верблюдах, у їхньому природному середовищі існування. Також ця екскурсія допоможе вам дізнатися як добувати воду серед пісків.
  • Чудова морська прогулянка на яхті по Шарм ель шейхскій острови, і бухт. У найкрасивіших і цікавих місцях яхта буде робити зупинки, щоб ви сповна насолодилися пишністю червоного моря.