0
1
1

ТуреччинаДетальну інформацію про умови поїздки в Туреччину можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Погода на курортах

Погода в Карталкаї Погода в Паландокені Погода в Улудагу
 

Зимовий відпочинок в Туречині

ТуреччинаПопулярність зимового відпочинку в Туреччині останнім часом зростає з величезною швидкістю. Зимові курорти цієї країни намагаються стати в один ряд з гірськолижними курортами Італії. Поєднання гір і моря особливо приваблює. А гори, які майже впритул підступають до берега, не можуть не хвилювати своєю величчю. Під час відпочинку туристів чекають захоплюючі екскурсії по визначних пам'ятках, можливість подивитися на Паммукале - місто, що виступає справжнім дивом природи. Термальні джерела, багаті мінеральними солями за тривалий час свого існування створили вапняні тераси, похожие на незвичайний по своїй красі замок. Екскурсійне час розрахований на можливість прийняти ванни з мінеральними водами, які оцінила ще Клеопатра. А якщо є час, то можна зупинитися на кілька днів в термальному готелі та оздоровитися за допомогою цілющих вод.

Зимові види спорту, траси легкого та середнього рівнів, задоволення від справжнього гірськолижного відпочинку можна отримати на горі Паландокен, де тисячі туристів відмінно проводять час і відточують свою майстерність.

Проводити відпустку взимку в Туреччині це здорово. Тут віє турецьким колоритом, різне співвідношення цін і якості та багато іншого. Зимова Туреччина - це більше активний відпочинок, з кількома посиденьками біля каміна, вечорами у ресторанах, спортивними іграми зимовими в горах, задоволення від єднання з природою. Насичена програма, не дасть нудьгувати, кухня представлена як національними стравами, так і європейськими.

Важливо відзначити те, що відпустка в Туреччині взимку обійдеться дешевше, ніж влітку. І це зовсім не значить те, що якість обслуговування буде гіршою. Це не так. Країна дуже піклується про якість відпочинку для своїх відвідувачів і здійснює все можливе для того, щоб відпочиваючі були задоволені проведеним часу саме тут.

 

Курорти, екскурсії

У Туреччині гірськолижний спорт ще досить молодий, але популярність її зимових курортів зростає з кожним роком. Доступні ціни, високий рівень сервісу і відмінні можливості для катання говорять на користь зимового відпочинку в цій країні.

Паландокен

ТуреччинаПаландокен - наймолодший гірськолижний курорт Туреччини. Розташований на горі Паландокен, що на сході Анатолійського регіону, в 5 км на південний захід від міста Ерзурум. Гірськолижна зона лежить між 2.150 м і 3.200 м. У сезон товщина сніжного покриву - в середньому півтора метра, а в деяких місцях до трьох з половиною. Сезон починається в перший тиждень листопада і закінчується в кінці квітня.

В лижному центрі Дедеман Паландокен знаходиться найдовша і складна траса в Туреччині. І не тільки вона одна. Тут є траси різної складності: для слалому, для великого слалому, для швидкісного спуску, тренувальні, для початківців і для дітей. Найдовший спуск - 11 000 м. Загальна довжина спусків - 30 кілометрів. Всі траси та спуски мають сертифікат Міжнародної гірськолижної федерації.

Біля підніжжя гори в безпосередній близькості від спусків розташувався недавно відбудований готель. "Після гри жахливо хочеться їсти", - запевняє в рекламному ролику відомий футболіст. Гірські лижі - не виняток. Вгамувати голод можна в отельском кафе, на сонячній терасі з видом на гірськолижні спуски. І знову наверх - на бугелі, одномісному або двомісному крісельному підйомнику. Втім, заморити черв'ячка можна і нагорі, прямо на спусках, в будь-якому з трьох кафетеріїв.

Детальніше...