0
1
1

Туреччина

Курорти, екскурсії

У Туреччині гірськолижний спорт ще досить молодий, але популярність її зимових курортів зростає з кожним роком. Доступні ціни, високий рівень сервісу і відмінні можливості для катання говорять на користь зимового відпочинку в цій країні.

Паландокен

ТуреччинаПаландокен - наймолодший гірськолижний курорт Туреччини. Розташований на горі Паландокен, що на сході Анатолійського регіону, в 5 км на південний захід від міста Ерзурум. Гірськолижна зона лежить між 2.150 м і 3.200 м. У сезон товщина сніжного покриву - в середньому півтора метра, а в деяких місцях до трьох з половиною. Сезон починається в перший тиждень листопада і закінчується в кінці квітня.

В лижному центрі Дедеман Паландокен знаходиться найдовша і складна траса в Туреччині. І не тільки вона одна. Тут є траси різної складності: для слалому, для великого слалому, для швидкісного спуску, тренувальні, для початківців і для дітей. Найдовший спуск - 11 000 м. Загальна довжина спусків - 30 кілометрів. Всі траси та спуски мають сертифікат Міжнародної гірськолижної федерації.

Біля підніжжя гори в безпосередній близькості від спусків розташувався недавно відбудований готель. "Після гри жахливо хочеться їсти", - запевняє в рекламному ролику відомий футболіст. Гірські лижі - не виняток. Вгамувати голод можна в отельском кафе, на сонячній терасі з видом на гірськолижні спуски. І знову наверх - на бугелі, одномісному або двомісному крісельному підйомнику. Втім, заморити черв'ячка можна і нагорі, прямо на спусках, в будь-якому з трьох кафетеріїв.

Улудаг

ТуреччинаГірськолижний центр Улудаг знаходиться в національному парку в 150 км від Стамбула й в 36 км від Бурси. Лижний сезон триває більше 120 днів на рік. Зона відпочинку нагадує французькі Альпи. На курорті переважають траси простої і середньої складності. Для самих маленьких - дитячі клуби, снігові гірки і сани. Улудаг - курорт досить фешенебельний, а тому - дорогий. Хороші готелі, велика кількість ресторанів, дискотек і нічних клубів, красиві гори - назавжди полонять Ваше серце.

Туреччина