0
1
1

Шрі-ЛанкаДетальну інформацію про умови поїздки в Шрі-Ланку можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Пошук туру
Інформація про країну на сайті партнера

Погода на курортах

Погода в Ахунгаллі Погода в Бентоті Погода в Ваддуві
 

Про країну

Шрі-ЛанкаОдного разу побувавши в Шрі-Ланці, ви вже ніколи не забудете цих нескінченних золотих піщаних пляжів, затишних курортних містечок і привітних ланкійців, готель, в якому теплими тропічними вечорами, згадувалися романтичні події останніх днів:: кокосові пальми ледь шелестять своїми темно-зеленими листками, океан виблискує і іскриться в променях вранішнього сонця, а ти йдеш вздовж кромки прибою, залишаючи на чистому золотистому піску свої сліди ... Пам'ять малює сюжети побаченого, стародавні міста, що загубилися в джунглях, розвалини палаців і храмів, останні мешканці яких, довгохвості мавпи, люб'язно позували перед об'єктивом камери. Навряд чи знайдеться в світі ще одна країна, де на такому не більшому ділянці суші посеред океану, можна побачити стільки всього надзвичайного, прекрасного, з історії народу і природи острова ...

Детальніше...
 

Геогафія. Природа. Клімат

Шрі-ЛанкаШрі-Ланка знаходиться на південь від півострова Індостан. Відокремлена від материка мілководними Полкською протокою і Манарською затокою, між якими знаходиться пасмо островів під назвою Адамів міст. Загальна площа країни становить 64 652 кв. км. Максимальна довжина в меридіональному напрямку 430 км, ширина — 225 км.

Рівнина на півночі і по узбережжю, гори на півдні й у центральній частині. У рельєфі острова виражена серія різновисотних ступенів — від прибережних низовин до Центрального гірського масиву, розташованого на півдні центральної частини острова. Територія, піднята вище 1500 м над поверхнею моря, розсічена розламами. Один з них у цілому складається з розрізнених ланок і має меридіональну орієнтацію; інший має дугоподібну форму і широтне розташування. В цілому вони схожі на якір, стрижень якого витягнутий з півночі на південь. Найвищі точки гора Підуруталагала (2524 м), пік Адама — 2243 м.

Детальніше...
 

Курорти, екскурсії

Шрі ЛанкаШрі Ланка - відпочинок тут є одним з найулюбленіших серед наших туристів. Як кажуть самі ланкійці, вони знають тільки три кольори - синяву неба та океану, золотисто-жовті тони пляжів і буйну зелень тропічної флори. Гостинність і привітність місцевих жителів зробили тури в Шрі Ланку настільки популярними.

Анурадхапура - перша столиця сингальської держави, унікальне місто, побудований в II ст до н. е.., є шедевром ланкійської архітектури. Анурадхапура донині залишається столицею буддизму.

Полоннарува-середньовічна столиця острова з XI по XIII ст., Один з найважливіших центрів культурної спадщини країни. Руїни Королівського палацу, буддійські, індуїстські храми збереглися донині. Головна визначна пам'ятка - Гал Віхар (XII ст до н.е.) - висічені в гранітній скелі 4 колосальні статуї Будди.

Канді-релігійна столиця і центр буддизму. У центрі міста створено штучне озеро, на березі якого знаходиться Далада-Малігава - Храм Святого Зуба Будди.

Детальніше...