0
1
1

СловаччинаДетальну інформацію про умови поїздки в Словаччину можна дізнатись, звернувшись у офіс Тернопільської агенції з туризму "Галінтур".
(0352) 23-53-34 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3
(067) 340-65-91, (067) 364-47-16, (097) 626-45-02

Погода на курортах

Погода в Вратній Погода в Доновали
 

Про країну

СловатчинаСловацька Республіка - центральноєвропейська країна, що межує з Чехією і Австрією на заході, Польщею на півночі, на сході України та Угорщиною на півдні. Незважаючи на більш ніж 70 років спільної державності з Чехією, не кажучи вже про століттях, прожитих під пануванням Угорського королівства і Габсбургами, Словаччина сформувала свій власний, відмітний образ. Культура країни надзвичайно багата і сповнена народними традиціями, а у словаків сильно почуття національної індивідуальності.

Природна краса Словаччини надовго западає в душу. Одне з найпопулярніших напрямків країни - Високі Татри - компактні гори альпійського типу, розташовані на північному кордоні Словаччини. Високі Татри, перш за все, тягнуть любителів активного способу життя - походников і ентузіастів гірськолижного спорту. Крім усього іншого, гірський клімат надає приїжджають нові сили та енергію, особливо тим з них, хто прямує в один з численних спа-курортів цих місць.

 

Геогафія. Природа. Клімат.

СловатчинаНа півдні країна межує з Угорщиною, на півночі - з Польщею, на заході - з Чехією і Австрією, на сході - з України. Загальна протяжність кордону 1 355 км. Загальна площа країни 48 800 км2 (площа суші - 48 035 км2). У центральній частині і на півдні країна розташована в рівнинній місцевості. На північному заході лежать гори Західні Карпати. На півночі знаходяться Високі Татри з самою високою точкою країни - горою Герлаховськи-Штіт (2 655 м). На сході - гори Східні Карпати. Основні річки - Дунай, Грон, Ваг, Бодрог.

Словаччина - країна, в якій переважно гірський ландшафт, понад 80 відсотків її площі розташована на висоті 750 метрів над рівнем моря і вище.

Детальніше...
 

Курорти, екскурсії

СловатчинаКурорти Словаччини облаштовані таким чином, щоб не довелося нудьгувати ні любителям активного відпочинку, ні тим, хто приїхав до цієї країни на лікування. Адже крім екстремальних розваг, самі допитливі туристи зможуть чудово провести час на різних екскурсіях. Унікальні вапнякові печери, знамениті заповідники, надзвичайної краси церкви, фортеці і замки, побудовані за часів Середньовіччя - ось чому курорти Словаччини всім припадають до смаку. Ця країна дивно підходить для сімейного подорожі.

Гірськолижні курорти Словаччини сьогодні вкрай популярні в усій Європі завдяки прекрасним природним умовам, невисоким цінам та інтенсивно розвивається інфраструктурі.

Гірськолижний курорт Вратна розташовується на території заповідника Мала Фатра, в одній з найкрасивіших долин Словаччини - Вратна Долина. Завдяки відмінним умовам, зимовий курорт Вратна Долина є одним з найбільш відвідуваних центрів зимового відпочинку в Словаччині. Вирушаючи в гірськолижні тури в Вратна, необхідно враховувати, що спробувати тут свої сили можуть як початківці лижники, так і досвідчені любителі швидких гірськолижних спусків.

Детальніше...