0
1
1

Словаччина

Курорти, екскурсії

СловатчинаКурорти Словаччини облаштовані таким чином, щоб не довелося нудьгувати ні любителям активного відпочинку, ні тим, хто приїхав до цієї країни на лікування. Адже крім екстремальних розваг, самі допитливі туристи зможуть чудово провести час на різних екскурсіях. Унікальні вапнякові печери, знамениті заповідники, надзвичайної краси церкви, фортеці і замки, побудовані за часів Середньовіччя - ось чому курорти Словаччини всім припадають до смаку. Ця країна дивно підходить для сімейного подорожі.

Гірськолижні курорти Словаччини сьогодні вкрай популярні в усій Європі завдяки прекрасним природним умовам, невисоким цінам та інтенсивно розвивається інфраструктурі.

Гірськолижний курорт Вратна розташовується на території заповідника Мала Фатра, в одній з найкрасивіших долин Словаччини - Вратна Долина. Завдяки відмінним умовам, зимовий курорт Вратна Долина є одним з найбільш відвідуваних центрів зимового відпочинку в Словаччині. Вирушаючи в гірськолижні тури в Вратна, необхідно враховувати, що спробувати тут свої сили можуть як початківці лижники, так і досвідчені любителі швидких гірськолижних спусків.

Гірськолижний курорт Доновали - один з найвідоміших курортів Словаччини. Гірськолижний центр розташовується навколо однойменного селища і розділений на 2 гірськолижних ареалу: Заградіште - призначено для менш досвідчених і початківців гірськолижників, Нова Голя - зі складними трасами і спусками. На курорті пропонується весь спектр послуг для любителів гірськолижного спорту: лижний сервіс, лижна школа, школа сноубордингу, параглайдингу, лижний дитячий сад, сноубордпарк, прокат інвентарю, обмін валют. Зимовий курорт Доновали відомий також проведенням змагань собачих упряжок, тут щорічно проводяться різні міжнародні змагання.

Словатчина