0
1
1

Єгипет

Про країну

ЄгипетТаємнича культура Великого Єгипту ("Країни Великого Хапі") до цих пір привертає до себе увагу всього людства, а з роками і з розвитком технічного прогресу, який дозволяє більш глибоко проникати в таємниці минулого - все більше і більше. Єгипетська культура викликала подив у гордого своєї цивілізацією вавілонського народу. У єгиптян училися мудрості філософи і вчені Древньої Греції, а великий Рим схилявся перед країною пірамід.

Довгий час величезний період в історії єгипетської культури був невідомий людям. Всі вчені світу ніяк не могли розшифрувати таємничі ієрогліфи. Перші спроби з розшифровки були зроблені ще в далекій давнині, тоді над загадками билися античні філософи, історики та письменники. Римський поет Лукіан, що жив в I столітті нашої ери, брав вирізані на камені зображення і ієрогліфи за якісь магічні знаки і довгий час намагався їх розкрити.

ЄгипетМусульманська віра визначає ритм життя єгиптян. Це помітно по чисто зовнішніми ознаками: наприклад, п'ять разів на день муедзин через гучномовець скликає віруючих на молитву. А в місяць рамадан ніч стає вдень. Весь день мусульмани постять і переривають пост лише після заходу сонця. У цей час суспільне життя завмирає, державні установи працюють тільки з 10.00 до 14.00.

У Єгипті краще не торгуватися, а заздалегідь знати вартість товару або послуги. Якщо потрібна допомога, але немає бажання платити за послугу, то краще всього звернутися до поліцейському. Жінка, як і в будь-якій мусульманській країні, не повинна з'являтися на вулиці в поодинці. На території готелю можна одягатися за власним розсудом, але виходячи в місто пам'ятаєте, що Єгипет - країна ісламська, люди тут віруючі, традиції - пуританські. Оголені плечі, що обтягують джинси і міні спідниці дуже не доречні для вуличних прогулянок. На ділові зустрічі єгиптянин може опаздать. У Єгипті все робиться повільно, у тому числі процес прийняття рішень. У поведінці араба завжди присутня експресія, перебільшення. Мусульмани не споживають алкогольних напоїв, хоча зазвичай не заперечують, коли це роблять інші.