0
1
1

ОАЕ

Про країну

ОАЕНа північно - східному узбережжі Аравійського півострова, на стику перського та Оманської заток, розташоване невелика, але затишна і сучасна держава - Об'єднані Арабські Емірати.

Об'єднані Арабські Емірати представляють собою федерацію, що складається з семи еміратів: Абу-Дабі, Дубаї, Шарджа, Аджман, Умм аль Кувейн, Рас аль Хайма і Фуджейра. Держава розташована в Південно-Західній Азії, на східному узбережжі Аравійського півострова. На півночі країна омивається Перською затокою, на сході - Оманської затоки. Об'єднані Арабські Емірати межують з Катаром на північно-заході, Султанатом Оман на сході і Саудівською Аравією на півдні.

Невелика територія держави вміщає в себе всю багатоликість природи і різноманітність ландшафту Близькосхідного регіону. Чарівні пейзажі мовчазної пустелі з зеленими острівцями оазисів і Зонами Червоних Пісків, тихими ваді (висохлими гирлами річок) і багатометровими дюнами, плавно переходять у величний вигляд скелястих вершин гірського масиву Аль Хаджар з численними ключовими озерами вулканічного походження і невимовної колірною палітрою каменів. Коралові рифи Кор фака знамениті флорою і фауною підводного світу, а узбережжі Перської затоки славиться золотими пісками та винятковою прозорістю води.

 

ОАЕ - це і чарівність екзотики східної казки, і західні стандарти обслуговування. Це країна арабських шейхів, хмарочосів, що вражають уяву, найкращих у світі готелів. Це першокласні ювелірні магазини, гігантські торгові центри, незабутній шопінг (зона безмитної торгівлі). Одночасно ОАЕ - це білосніжний пісок нескінченних пляжів (у кожному еміраті пісок свого відтінку), квітучі посеред пустелі сади, сонце практично цілий рік, бездонна синява теплого Перської затоки. Крім того, це й вражаюча екскурсійна програма, прекрасні можливості для активного відпочинку, насичена нічне життя. Навіть готелі з майстерною нічним підсвічуванням виглядають на тлі чорного неба як справжні твори мистецтва, що створює святкову атмосферу. І не так важливо, на яке з міст впаде ваш вибір - насолодитися чудовим відпочинком, долучитися до древньої історії дивного східного світу, отримати масу позитивних емоцій - в цьому відношенні тур на будь курорт казкової арабської країни виявиться чудовим вибором!