0
1
1

ОАЕ

Геогафія. Природа. Клімат.

ОАЕОб'єднані Арабські Емірати представляють собою федерацію, що складається з семи еміратів: Абу-Дабі, Дубаї, Шарджа, Аджман, Умм аль Кувейн, Рас аль Хайма і Фуджейра. Держава розташована в Південно-Західній Азії, на східному узбережжі Аравійського півострова. На півночі країна омивається Перською затокою, на сході - Оманською затокою. Об'єднані Арабські Емірати межують з Катаром на північно-заході, Султанатом Оман на сході і Саудівською Аравією на півдні.

Невелика територія держави вміщає в себе всю багатоликість природи і різноманітність ландшафту Близькосхідного регіону. Чарівливі пейзажі мовчазної пустелі з її зеленими острівцями оазисів і Зонами Червоних Пєсков, тихими ваді (висохлими гирлами річок) і багатометровими дюнами, плавно переходять у величний вигляд скелястих вершин гірського масиву Аль Хаджар з численними ключовими озерами вулканічного походження і невимовної колірною палітрою каменів. Коралові рифи Кор фака знамениті флорою і фауною підводного світу, а узбережжі Перської затоки славиться золотими пісками та винятковою прозорістю води.

Клімат в Об'єднаних Арабських Еміратах сухий субтропічний. Дощових днів буває зазвичай не більше 7-10 за рік, як правило, у зимовий період (січень, лютий). Коливання температури протягом доби незначні. У зимові місяці стовпчик термометра рідко опускається нижче +20 С, а в літні місяці - самими жарким вважаються тут липень і серпень - середня температура становить +35 С. Температура води (відкриті пляжі на узбережжі Перської затоки) взимку від +19 С, влітку до +35 С. У басейнах при готелях температура води завжди підтримується на самому комфортному рівні: підігрівається взимку і охолоджується влітку. Останнє особливо актуально з травня до вересня.