0
1
1

Польща

Курорти, екскурсії

ПольщаГірськолижні курорти Польщі - це одне з найбільш привабливих пропозицій для любителів активного зимового відпочинку, включає гірськолижний спорт та інші види. Відразу кілька гірських систем - Татри, Західні Карпати, Судети і Бескиди, різноманітність гірських рельєфів, унікальні природні ландшафти, чисте гірське повітря з ароматами хвойних лісів і прекрасний клімат - вони принесуть однакове задоволення як професійним спортсменам, так і початківцям любителям, навіть найменшим з них. Відмінні лижні та гірськолижні траси зі стабільного якості сніговим покривом, сучасні, в достатку, підйомники, що працюють з раннього ранку і до пізньої ночі, високоякісне, але за доступними цінами, гірськолижне спорядження, висококваліфіковані, зі знанням російської мови лижні інструктори ... Можна довго перераховувати гідності , якими володіють гірськолижні курорти Польщі, але кращим критерієм оцінки буде, все ж, особистий досвід.

Не менш якісним буде відпочинок і після утомливих, але корисних лижних прогулянок і спусків. Крім різноманітних занять зимовими видами спорту, гірськолижні курорти Польщі надають на будь-який смак насичену культурну програму, відвідування театрів та музеїв, екскурсії по різних містах, приємне і корисне відвідування термальних джерел і басейнів, аквапарки, і дискотеки. Різноманітна національна кухня і комфортабельні готелі, готелі та пансіонати дозволять закріпити насолоду від перебування в цій країні.

ПольщаНе можна не сказати і про головну перевагу, які мають всі гірськолижні курорти Польщі: це порівняно з європейськими країнами недорогий сервіс, доступний туристам з різним рівнем достатку. Відвідування зимових курортів Польщі - це завжди вигідно і незабутньо.

На півдні Польщі, біля підніжжя єдиних в країні гір альпійського стилю, всього дві години їзди від Кракова, лежить Закопане. Саме високогірне місто в Польщі (750-1100 м над рівнем моря) розташоване у вузькій улоговині між Татрами і гірським ланцюгом Губалувки. Неповторним це місто роблять Татри - найвища частина Карпат. У Закопане привертають туристів не тільки лижні траси і пішохідні маршрути, але й своєрідний гуральський фольклор, і мальовнича дерев'яна архітектура, помилуватися якою можна на тлі підноситься над містом Гєвонт.

Віслу називають перлиною Бескидів. У місті проживає 11,5 тисяч жителів. Вісла є другим після Щирка гірськолижним центром Сілезький бескидів і одним з найбільших гірськолижних курортів, що має 15 тисяч готельних місць.

ПольщаСелище розташоване в прекрасному місці - в долині річки Вісли, що має протяжність 15 км., Оточене мальовничими горами з висотами 640 - 1221 метрів над рівнем моря.

Вісла, як курортне селище, з'явилася на карті Польщі в XIX столітті. На відпочинок сюди приїжджали видатні польські письменники - Марія Конопніцька, Владислав Реймонт, Болеслав Прус, які використовували у своїй творчості місцевий діалект, що включає в себе багато слів з старопольської мови.

У шістдесятих роках проводилася комплексна забудова схилів гір Яжембатой, Черхлі і Букової, на которихй з'явилися соременной для цих років пансіонати. Статус міста Вісла отримала в 1962 році. Завдяки інвестиція, вкладеним в цей період, Вісла стала найбільшим курортом на Сілезькому Бескиді.

Шклярська Поремба розташована на південно-сході Польщі, біля кордону з Чехією та Німеччиною, на схилах гори Шреніца, 440-886 м над рівнем моря. Минуле міста пов'язана зі скляною промисловістю і видобутком дорогоцінних каменів. Клімат і ландшафт цього району здавна сприяли розвитку активних форм відпочинку, тому Шклярська Поремба - це центр лижного туризму в Судетах.

Мальовниче містечко, розташований біля підніжжя Сніжки - найвищої гори Карконош. Карпач, безсумнівно, є найпопулярнішим (після Закопане) гірськолижним центром у Польщі. Туристів чекає комплекс "Снєжка" - шість підйомників і чотири головні траси. На схилі Гуралька - спеціальна траса для любителів сноуборду. Безперечною пам'яткою є дві санні доріжки (1065 і 800 метрів) діючі цілий рік, незалежно від погодних умов. Крім цього прокладена мальовнича лижна траса "Хоматова" для любителів бігу на лижах. Влітку - різноманітні гірські пішохідні та велосипедні маршрути на Сніжку. Визначні пам'ятки: дерев'яний Костел Ванг - перлина скандинавської архітектури (побудований в XII столітті в Норвегії, перенесений в Карпач в 1844 році).

Польща