0
1
1

Австрія

Курорти, екскурсії

АвстріяГірськолижні курорти Австрії по праву вважаються одними з кращих в Європі. В Австрії розташовані десятки гірськолижних курортів, здатних задовольнити навіть найвимогливіший вибір, тут можна знайти всі види трас, спокійні схили для новачків і екстримальні - для справжніх профі. Недарма туризм, і гірськолижний відпочинок зокрема, є однією з основних статей національного доходу Австрії.

Найзнаменитіші гірськолижні курорти Австрії - це Заальбах, Ішгль, Капрун, Майрхофен, Целль ам Зее. Ішгль по праву вважаються найкращим гірськолижним курортом не тільки в Австрії, але й у всій Європі. Всі курорти мають відмінно розвинену інфраструктуру і високий рівень комфортності.

Лех вважається самим модним і престижним курортом у вищих прошарках суспільства. Своєрідний мікроклімат, що забезпечує прекрасний стан сніжного покриву протягом усього сезону, найвищий рівень сервісу комфортабельних готелів і всієї гірськолижної інфраструктури принесли Леху славу одного із кращих курортів у світі.

Усього в 20 хвилинах їзди від Мета ам Зеї розташований один з найбільших в Австрії спортивних регіонів Заальбах-Хінтерглемм-Леоганг, названий "лижним цирком". Курорти - веселий Заальбаз і більш респектабельний Хінтерглемм - розташовані в 3 км один від одного в глибокій міжгорній долині ріки Заалах. Це гірськолижний центр, у якому регулярно проходять найбільші змагання з гірських лиж, у тому числі чемпіонати й Кубок світу. Він привабливий неймовірним достатком гірськолижних трас на будь-який смак: екстримальних і майже плоских, рівних і широких, сонячних на південних схилах і тінистих на північні. Особливо цікаво тут гірськолижникам, що полюбляють розмаїтість спусків, можливість розвивати високу швидкість і не витрачати час у чергах на підйомники. На вершину Східного Шатберга (2020 м) доставляють самі більші в Австрії 100-місцеві вагони підвісної канатної дороги.

АвстріяМайерхофен - самий великий і відомий гірськолижний курорт у долині Ціллерталь. Типовий австрійський курорт із досить помірними цінами й широкими можливостями катання, дійсний рай для аматорів всіх зимових видів спорту й туризму. Вище курорту долина розділяється на 4 бічні, з яких найцікавіша для гірськолижників і сноубордистів південно-західна, провідна до Туксерскому льодовика - район чудового круглорічного катання.

В останні роки район Целль-ам-Зее, Капрун користується особливою популярністю в російських туристів. Відносно невисокі ціни плюс першокласний австрійський сервіс -це те, що залучає їх по мінімуму. А по максимуму -можливість за півтора -два тижня позайматися 40 видами спорту, попробувати проїхати по всіх трасах, яких удосталь спускається з льодовика Капрун і зі схилів гори Шмиттенхое. "Європейський спортивний регіон"-офіційна назва району, відома усьому гірськолижному світу. На льодовику Капрун (катання на якому круглорічне) проводяться сноубордівські змагання світового масштабу, а на схилах Целль-ам-Зее побудований цілий сноу-парк для аматорів сноуборда.

Район курортів Зеефельда й Лейташа нагадує більш сковорідку, із краями - гірськими вершинами й хребтами, підставлену тирольскому сонцю. Найбільш популярний район катання в тих, хто приїхав у Зеефельд - гора Гшвандкопф (1500 м.). Прорубані в лісі просіки, доступні навіть для тих, хто не дуже впевнено почуває себе на лижах - ідеальне місце для тих, хто вибрався в гори з всією родиною. А після цілого дня катання на широких і зручних трасах вас чекають 30 загальнодоступних відкритих басейнів.

Австрія