0
1
1

Фінляндія

Курорти, екскурсії

ФінландіяУ Фінляндії добре в будь-який час року. Влітку особливо популярний відпочинок в численних затишних котеджах. Взимку мільйони людей зі всього світу з'їжджаються до Фінляндії для того, щоб виконати свою дитячу мрію - побачити Санта-Клауса і провести Різдво у справжній казці.

Дітям у Фінляндії теж не буде нудно. Маленьких відвідувачів чекають численні аквапарки, музеї і парки розваг. Нема в світі такої дитини (як, втім, і дорослого), якого залишить байдужим зустріч з мумі-тролями або наукові чудеса дитячого центру "Еврика".

Любителі активного зимового відпочинку вже давно оцінили гірськолижні курорти Фінляндії. Рівень сервісу і якість обслуговування тут нітрохи не поступається ні Швейцарії, ні Франції, ні Австрії. А таких пригод як сафарі на собаках, катання на північних оленях або подорож на снігоходах, Ви не знайдете більше ні в одній країні світу.

Сама північна частина Фінляндії - Лапландія - як відомо, місце проживання Санта-Клауса. У Лапландії прийнято їздити взимку, кататися на лижах, на оленячих і собачих упряжках, і звичайно ж особисто побачитися з Сантою. Столиця Лапландії Рованіємі не представляє з себе нічого видатного, зате від неї всього 8 км до Santa Claus Village (Село Санта-Клауса), яка знаходиться відразу за Північним полярним колом.

ФінландіяГірськолижний курорт Леві розташований в 14 кілометрах від аеропорту Кіттеля, один з кращих гірськолижних курортів Фінської Лапландії - курорт Леві, знаходиться біля підніжжя однойменної гори в мальовничій місцевості, в оточенні снігу, гір і сосен. Всього 170 кілометрів відділяє гірськолижний курорт Леві від Полярного кола. На території курорту розмістилося 47 гірськолижних схилів, 26 підйомників, сноуборд-парк, аквапарк, безліч розваг для любителів зимового відпочинку. З усіх гірськолижних курортів Фінляндії, Леві більше інших нагадує старі добрі альпійські курорти. Всі необхідні для комфортного відпочинку послуги зосереджені в селі, а котеджі, бунгало та мотелі максимально наближені до трас. У 2004 році Леві був удостоєний звання кращого гірськолижного курорту Фінляндії, довівши всім, що його не даремно називають туристичним центром міжнародного класу. Будучи найбільшим центром активного зимового відпочинку на території Лапландії, Леві, тим не менш, постійно розширюється, розвивається, і на сьогоднішній день кількість гостей, що може одночасно прийняти цей курорт, вже сягає 16 тисяч осіб.

ФінландіяУ самому центрі Лапландії біля підніжжя сопки Луосто розташовується гірськолижний курорт Луосто. Це один з найпопулярніших курортів Північної Фінляндії, знаменитий чудово підготовленими спусками різного рівня складності, відомий своєю неповторною атмосферою спокою й умиротворення, приголомшливою красою природи національного парку Пюхятунтурі. Гірськолижний центр Луосто надає чудові можливості для зимового відпочинку: 7 спусків, 2 освітлені траси, 3 траси зі сніговими гарматами, 2 траси для тих, хто віддає перевагу лижам сноуборд, 4 підйомники, дитяча гірка. Максимальний перепад висот становить 230 метрів. А якісний сервіс та цікава програма розваг стане для Вас приємним сюрпризом.

 

ФінландіяЗовсім недавно, гірськолижний курорт Химос буквально перетворився на цілий туристичний центр. Сьогодні, тут створені всі умови для бездоганного і комфортного відпочинку. Розвинена інфраструктура, високий рівень обслуговування, величезна кількість місць для розваги та проведення дозвілля, затишні і комфортабельні готелі зробили Химос одним з найкращих туристичних центрів. Цей гірськолижний курорт Фінляндії відкриває безмежні можливості як для проведення тут зимового відпочинку, так і літніх відпусток. Популярність цього місця додає його географічне положення, знаходячись поряд з великими містами, Лахті, Ювяскуля, Тампере, а також недорогий відпочинок, супроводжується максимальною зручністю, і великою кількістю місць для проведення дозвілля. Крім того, який рік, тут проводяться змагання світового рівня, що стали вже традиційними. Це воістину райське місце для любителів гірськолижного спорту: добре обладнані траси, сучасні підйомники, і спеціально для маленьких гостей курорту були відкриті невеликі траси та дитячі підйомники. Тут комфортно почуватимуться як початківці лижники, так і професійні спортсмени.

 

Фінландія