0
1
1

Тайланд

Курорти, екскурсії

ТайландТуристи вже давно облюбували Паттаю, втім, як і острів Пхукет, які славляться свої найчистішими пляжами, кришталево блакитним морем і незайманий природою. Також відмінним рішенням буде відвідування острова Ко Чанг, він розташований всього лише в 340 км. від Столиці, тому заодно можна організувати прекрасну екскурсію та до Бангкока. Не дивлячись на суперечливі відомості, стосовно найбільшого міста країни. Ми, все ж таки радимо відвідати цей прекрасний мегаполіс. Цілком прийнятні тури з гідом, проте не менш привабливі й самостійні поїздки, які забарвлення Ваш відпочинок і додадуть йому особливого колориту. Ко Чанг приваблює туристів чудовим м'яким кліматом. Ще одна туристична «Мекка» - острів Самуї, він знаходиться трохи далі від Бангкока, але це не повинно бентежити туриста, прибулого в Тайланд, відпочинок якого полягає в насолоді природними красотами. На Самуї Вас чекають водоспади, дивовижної краси ландшафти і звичайно, ж комфортабельні пляжі. Упорядкована інфраструктура і безліч готелів високого класу визначили популярність Самуї серед іноземців.

 

ТайландНайстарші і самі комфортабельні курорти країни знаходяться на південному узбережжі. Це Ча-ам і Хуа Хін - літня резиденція Королівської родини. Туристи знайдуть там зручні пляжі з чистісінькою водою, відмінні поля для гольфу, затишні ресторанчики і кафе. Якщо захочеться поглянути на околиці, то екскурсії в літній королівський палац і походи до красивих водоспадів Хуай-Янг і Палау надовго запам'ятаються самим вимогливим шанувальникам прекрасного.

ТайландВеликою популярністю користується нічний ринок Хуахін, де можна придбати самі різні сувеніри.

Тим, хто хотів би поправити своє здоров'я, треба побувати в Ранонг - на курорті з геотермальними джерелами.

Любителям старовини обов'язково варто відвідати Бангкок. Тут знаходяться понад 400 храмів, прикрашених унікальними скульптурами і неповторною настінним розписом. Особливою любов'ю користуються Храм ранкової зорі і Храм смарагдового Будди.

Складно пройти повз Великого королівського палацу чи прикрашеного фресками з золотих листя палацу Суан Паккад, не заїхати в Рожевий сад - найкращий приміський парк, відмовитися від екскурсії на крокодилячу або зміїну ферму.

Любителів активного і екстремального відпочинку чекає похід на човнах по річці Квай або піший тур через джунглі на 2-6 днів. Можна спробувати себе в ролі дресирувальника слонів або освоїти ази тайського масажу - всі ці екскурсії пропонуються туристам у Бангкоку.

Прекрасний і неповторний Північний Таїланд - колиска тайської цивілізації. Головне місто Півночі - Чіангмай. Тут можна побачити історичні храми, що діють з XII століття, заїхати в стародавні поселення кочівників, познайомитися з виробами найстаріших народних промислів. У місті Лампанг можна проїхати на кінному екіпажі, в Пхітсанулок - побачити красиву статую Будди.