0
1
1

Болгарія

Курорти, екскурсії

БолгаріяОднією з примітних особливостей є те, що в Болгарії немає міст-гігантів (тільки Софія налічує 1,14 мільйону жителів). В основному це середні і невеликі містечка. Найбільшими містами Болгарії є: Русе (190 тисяч жителів), Варна (301 тисяч жителів), Пловдів (344 тис. жителів), Бургас (199 тисяч жителів).

Такі знамениті великі чорноморські здравниці як Сонячний берег, Золоті Піски, Албена, Святі Костянтин та Олена та ін дістали нові прекрасні готелі, або перебудували і підняли до сучасних стандартів якості старі готелі. Звичайно, ціни на тури в такому випадку болгари підняли, але вартість все одно залишається поза конкуренцією по поєднанню ціни та якості сімейного відпочинку з дітьми.

В останні роки в усьому світі набирає популярність відпочинок за принципом all inclusive. І Болгарія не відстає, тут з'явилося багато нових клубних готелів і навіть цілих пляжних курортів, як Еленіте, дюни, Русалка працюють за цією популярною системі обслуговування і харчування - все включено.

 

Болгарія Якщо Ви хочете стати на гірські лижі в Болгарії - рекомендуємо Пампорово, на цьому гірськолижному курорті облаштовано багато пологих і безпечних трас для новачків і розташована одна з найкращих шкіл гірських лиж та сноубордів з російськомовними інструкторами. У Боровце дуже красиво, готелів не так багато, побудовані вони просто в лісі в зоні катання на горі, тут можна кататися прямо від дверей деяких готелів. Курорт Банско - це хіт всіх останніх зимових сезонів. Романтичний старовинне містечко з церківками і вузькими вуличками над яким на горі зведена сучасна гірськолижна інфраструктура, що включає разнообрание траси, відмінні нові підйомники, снігові гармати, гірські ресторани, кафешки й т.д.