0
1
1

Екзотичні тури

Куба

КубаКуба - найбільший за площею і самобутній острів Карибського басейну.

Республіка Куба знаходиться в Карибському морі, між Північною і Південною Америкою і є воротами в Мексиканську затоку. Протяжність острова з западанавосток - 1200км.

Сусідні країни - Гаїті, Ямайка, Флорида, Мексіка.В кубинський архіпелаг входить острів Куба - самий великий у Антильской гряді, острів Хувентуд (о.Молодежі, колишній о. Пінос) і 4195 дрібних островів і острівців. Маючи таку протяжну прибережну смугу, Куба налічує 289 природних пляжів, дарованих природою цієї тропічній країні.

Завдяки складному етнічним складом і особливостям історії, тут сформувався унікальний світ, в якому все неповторно: від стилю життя, почуття гумору, музичних стилів, жіночої краси до транспортних засобів та коктейлів.

КубаКлімат: тропічний. Середньорічна температура повітря на Варадеро і в Гавані становить +25С, максимальна літня - +34С (серпень), мінімальна зимова +18C. Середньорічна температура води коливається від +26C до +28С. Сухий сезон триває з листопада по квітень, з травня по жовтень можливі дощі, восени - урагани.

Найзнаменитіші природні пам'ятки Куби - печери недалеко від міста Матансас.

КубаВарадеро - найбільший курорт на Кубі і один з кращих курортів в Західній півкулі. Тут протягом 20 км один за іншим тягнуться пляжі з білим піском дивовижною блакитною водою, а неподалік - десятки комфортабельних готелів. Пляжі Варадеро входять в трійку кращих пляжів світу.

З архітектурних пам'яток Гавани відомі фортеці Кастільо-дель-Морро (XVII ст.) І Кастільо-де-ла-Пунта, бульвар Прадо, Палац витончених мистецтв, безліч музеїв, монастир Санта-Клара (1644 р.), фортеці Ла-Кабаняча і Ла-Фуерса (1565 - 1583рр.). Великою популярністю у туристів користуються кафедральний собор Непорочного Зачаття (1656 р.) і міська ратуша (1792 р.), будинок-музей Ернеста Хемінгуея, Історичний музей Гуанабокоа і найбільший в Америці зоопарк.

У "старій Гавані", на Площі Зброї (Пласа-де-Армс), збереглася будівля колишнього палацу губернатора Куби, а неподалік знаходиться Кафедральна площа Пласа-ву-Катедраль.

КубаНа набережній у Ведадо, новій частині Гавани, і уподовж набережній Малекон розташовані численні готелі на будь-який смак і з відмінним сервісом, а також прекрасно обладнані пляжі.

Куба завжди привертала іноземних туристів не тільки своєю тропічною екзотикою, але й особливим колоритом життя острова. Раз на 2 роки в Гавані проходить міжнародний Фестиваль Гітари (травень). Одне з найцікавіших подій столиці - "Каросас" ("карнавал колісниць"), коли 3 літніх вечори поспіль по Гавані роз'їжджають фантастичні пересувні сценічні майданчики, проводяться ходи "компарсас" (піші ансамблі) і "муньеконес" (величезні ляльки). Також щосуботи влітку в столиці проходять "ферії" - ерасочние ярмарки народних промислів. Найвідоміший фестиваль країни - міжнародний Фестиваль латиноамериканського кіно (грудень). Раз на два роки (лютий) проводиться Гаванський Міжнародний Джазовий Фестиваль. Наприкінці лютого в столиці проводиться міжнародний Фестиваль кубинських сигар, а також проходять Міжнародний Гаванський фестиваль театру (раз на 2 роки, вересень) і Гаванський фестиваль сучасної музики (Фестиваль звуку, жовтень).

Сувеніри. В якості сувенірів і подарунків друзям краще всього придбати чорний корал і прикраси з нього. Відмінним придбанням стане кубинський ром і справжні кубинські сигари. Високо цінуються гаванські сигари "Partagas", "Montecristo", "H. Upman", "Romeo y Julieta", "Trinidad". Гарним подарунком з Куби буде тумбадора або бонго - ударні музичні інструменти, використовувані в африканських племенах.