0
1
1

Екзотичні тури

Домініканська республіка

Домініканська республікаДомініканська Республіка - держава в східній частині острова Гаїті (Карибське море) і на прибережних островах. Західну половину острова займає Гаїті. Столиця - Санто-Домінго. Населення бл. 9 млн чол (за даними на 2007).

Це країна досягнень, включаючи самий древній місто Америки Санто Домінго, найвищу гору в карибському басейні - пік Дуарте, найбільше солоне озеро в світі, в якому мешкають крокодили - озеро Енріко.

Домініканська Республіка - ідеальне місце для відпочинку. Природна гармонія густих тропічних лісів, мальовничих гір, білосніжних пляжів, безкрайніх рівнин і чудових водоспадів як магнітом притягує сюди туристів з усього світу. А якщо до розкішних пейзажів додати неповторний національний колорит, присмачений запальними ритмами пісень і танців, екзотичними шоу і незабутніми пахощами дивовижної кухні, то ваш відпочинок стане воістину унікальним.

Це країна, де повітря м'який, як оксамит, де постійно світить сонце, і де Вас завжди оточують доброзичливі, усміхнені обличчя.

Домініканська республікаДомінікана превалює над іншими країнами Карибського басейну за кількістю пам'яток . Найдавніша історія острова тісно переплетена з життям великого мандрівника Христофора Колумба, тому тут дуже багато архітектурних пам'ятників пов'язаних з ним і його сім'єю.

Домініканська республікаДомініканська Республіка пропонує туристам великий вибір різноманітних екскурсій. За їх кількістю вона лідирує зі значним відривом, порівняно з іншими країнами Карибського басейну. А подивитися тут є що.

Ви отримаєте відмінне уявлення про життя колоніальних часів, якщо відвідаєте відреставрований Ель Алкасара де Колон (El Alcazar de Colon), палац сина Колумба Дієго, який звалив на свої плечі тягар управління колонією, коли адміністративні здібності його батька виявилися неадекватними.

Кайе Лас Дамас (Calle Las Damas) - найстаріша вулиця в Америці. На ній розташовані кілька будинків XVI століття і великий монастир єзуїтів.
Недалеко знаходиться колоніальний Музей де Лас Касас Реалес (Museo de Las Casas Reales), який містить зображення подорожей Колумба, його відкриттів і спадщина іспанців на Каррібах.

Домініканська республікаУ парку Колумба увічнений в бронзі сам мандрівник, що оглядає собор Санта Марія ла Менор, найстарішу церкву в Америці.

На Площі Культури (Plaza de Cultura) знаходиться цілий ряд цікавих музеїв і культурних центрів, а зробити покупки можна на Меркадо Модело (Mercado Modelo), найбільшому міському ринку.

Домініканські Альпи, каньонінг по гірських річках (особливо популярні), можливість побачити китів, пташиний заповідник, плантації цукрового очерету, тютюнова фабрика та багато іншого.

Любителям екстриму в Домінікані пропонується зробити поїздку на джипах по гірських стежках і бездоріжжю, побачити, як росте цукровий очерет, і обпалюються кокосові горіхи. Не забудьте зробити на пам'ять фото.

Любителі активного відпочинку в Домінікані зможуть зайнятися віндсерфінгом, дайвінгом, рафтингом, зможуть здійснити морську прогулянку під вітрилом і подорож на джипах або відправиться на кінні прогулянки вздовж узбережжя, а також з усіх країн Карибського басейну тільки в Домініканській республіці можливо зробити таку привабливу пропозицію для любителів підводного риболовлі, як підводне полювання: спуститися у води Атлантики з підводною рушницею і добути різні види риб.

Курорти:

  • Курорт Пунта-Кана - найпопулярніше місце в Домінікані. Тут прекрасні готелі, з номерів яких відкривається розкішний вид на пляжі з білим піском і кокосові пальми. Це чудове місце ідеально підходить для сімейного відпочинку.
  • Хуан Доліо - місце, де можна поєднати відпочинок і заняття спортом. Готелі курорту з кількома зірками розташовані на березі Карибського моря.
  • Курорт Пуерто Плата або Бурштиновий берег відомий чудовими пляжами, пишною рослинністю, а також тим, що тут можна знайти чорний бурштин.