0
1
1

Відпочинок в Криму

Пансіонат «Магнолія»

Адреса: АР Крим, м. Алушта, вул. Красноармійська, 66А.

Пансіонат «Магнолія»Пансіонат «Магнолія»Пансіонат «Магнолія»

Проїзд: від з/д вокзалу м. Сімферополя до автовокзалу м. Алушти тролейбусом № 51 або рейсовим автобусом, далі – маршрутним таксі.

Розташування: у східній частині міста Алушта. В наявності необхідна база та кваліфікований персонал для забезпечення ефективного відпочинку. 5-поверховий корпус пансіонату оточений старовинним парком, що є природним інгалятором завдяки наявності у повітрі фітонцидів, які виділяються кипарисами, магноліями, кедрами, лікарською акацією. Особливо корисно тут відпочивати людям, що страждають захворюваннями органів дихання.

Розміщення: 5-поверховий корпус на 199 номерів (450 місць) різноманітних категорій з усіма вигодами.

Інфраструктура: відкритий басейн (шезлонги - безкоштовно), ресторан, бар, літнє кафе, кінозал з баром, конференц-зал на 260 місць, медичний центр, з найновішим діагностичним обладнанням, косметологічний кабінет, тренажерний зал, лікувальна фізкультура, більярд, настільний теніс, спортивний майданчик, дитячий майданчик, стоянка під охороною.

Пляж: власний гальковий (1200 м від пансіонату). Доставка мікроавтобусами на пляж (по графіку) - безкоштовно. Шезлонги – безкоштовно.

Лікування: захворювання верхніх дихальних шляхів нетуберкульозного характеру, серцево судинної системи, кліматотерапія. Медичні послуги, що входять у вартість путівки: діагностика (ЕКГ, спірограма, ультразвукова діагностика), електро-світло-високочастотна терапія, інгаляції, аромофітотерапія, озокеритопарафінолікування, кисневий коктейль, фіточай. Медичні послуги за додаткову плату: спелеотерапія, масаж, водолікування (гідромасаж, ванни, душі (циркулярний, висхідний, гідролазерний, душ Шарко), гідроколонотерапія).

Правила поселення відпочиваючих:

  • розрахункова година – 12.00 (заїзд після 14-00, виїзд до 12.00);
  • діти до 5 років – безкоштовно (без місця або дитяче ліжечко, харчування по дитячому меню за дод. плату);
  • доплата за дитину до 12 років на дод. місці (2-м, п/люкс, люкс) – 25% від вартості номеру, від 12 років - 35% від вартості номеру;
  • ** при проживанні в пансіонаті менше 20 відпочиваючих харчування організовується по системі комплексне меню.

У вартість номеру входить: проживання, напівпансіон сніданок + вечеря «шведський стіл», басейн, пляж, пляжні рушники, шезлонги біля басейну і на пляжі, доставка на пляж (за встановленим графіком).