0
1
1

Відпочинок в Криму

Готель "Ялта-Інтурист"

Адреса: м. Ялта, вул. Дражинського, 50.

Готель Готель Готель

Проїзд: від автовокзалу Ялти на автобусі № 34 або на маршрутному таксі № 34 до готелю

 

Розташування: Готель "Ялта-Інтурист" знаходиться у старовинному Масандрівському парку, в 15 км від центру Ялти, в 100 м від моря.

Розміщення: корпус (16 поверхів): 2-місні стандартні номери : туалет, умивальник, душ, телевізор, холодильник, кондиціонер, телефон, лоджія. 2-місні стандартні покращенні номери: туалет, умивальник, душ, телевізор, холодильник, кондиціонер, телефон, лоджія. 2-кімнатні 2-місні номери «напівлюкс», «люкс», «суперлюкс»: туалет, умивальник, душ, телевізор, холодильник, кондиціонер, телефон, лоджія.

Харчування: сніданок; за бажанням можна організувати комплексне або на замовлення харчування: сніданок, напівпансіон або пансіон із можливістю доставки у номер.

Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.

Інфраструктура: бари, ресторани, вар`єте, казино, банкетні та конференц-зали, тренажерний зал, сауна, відкритий басейн з морською водою, що підігрівається, дельфінарій, спортмайданчики, тенісні корти, магазини, пункт обміну валют, газетний, сувенірний і аптечний кіоски, ігрові автомати, екскурсії, замовлення залізничних та авіаквитків.

Пляж: власний, гальковий, об лаштований (прокат пляжного і спортивного інвентарю, водних велосипедів; у розпорядженні туристів яхти, віндсерфінг, гольф-клуб, відкриті бари і кафе на березі моря; спуск до пляжу на швидкісному ліфті).

У вартість входить: проживання, харчування (сніданок), користування басейном, включаючи лежаки и матраци (2-4 доби у місяць – профілактичні роботи у басейні), користування пляжем, користування тренажерним залом на пляжі, користування коміркою камери зберігання, проїзд до міста тричі на день, послуги дитячого клубу, ПДВ.

Додаткове місце:

  • діти до 2 років розміщаються без місця і харчування безкоштовно;
  • дітям від 2 до 5 років, які проживають в одному номері з двома дорослими у всіх категоріях номерів, надається безкоштовне розміщення на розкладушці, включаючи сніданок;
  • діти від 5 до 12 років можуть розміщатися на додатковому місці у стандартному номері (розкладушка) за вартістю додаткового місця. Розміщення осіб від 12 років на розкладушці у стандартному номері не дозволяється.
  • додаткове місце для дорослих і дітей від 12 років у стандартних номерах не передбачено.
  • дорослі та діти від 5 років у стандартних покращених номерах і номерах вищої категорії розміщаються на дивані.. Допускається не більше 1 додаткового місця в номері.